גיבוש צוות בחדר בריחה

גיבוש צוותים באמצעות חדר בריחה

מחפשים רעיון יצירתי לגיבוש צוותי? לצאת משגרת העבודה ולהכיר את הצוות מקרוב? חדרי בריחה איכותיים לגיבוש צוות זה הפתרון עבורכם.

מהי מטרת גיבוש הצוות?

כולנו רוצים עובדים טובים יותר וחברים לעבודה ביחסים מעולים. הגיבוש מרענן את שגרת היום יום השוחקת של העובדים, משפר את החיבור האישי בין האנשים והדינאמיקה הקבוצית מה שתורם  ישירות לשיפור יחסי העובדים בינם לבין עצמם, מעלה מוטיבציה וזיקה אישית למקום העבודה.

 

איך ניתן להגיע למטרה זו?

הדרכים  הטובות ביותר לגיבוש צוות זה ע"י חיבור אישי בין האנשים בהכרות מעמיקה מחוץ למשרדי העבודה והעצמת מודעות אישית וקבוצתית ע"י הצבת משימות קבוצתיות, התגברות על אתגרים אשר מאפשרים לקבוצה לצבור חוויה משותפת יוצאת מהשגרה ולהבין את היחסים בניהם , את התפקוד הקבוצתי  ואף ברמה האישית לשיפור וחידוד יכולות. חדרי בריחה לגיבוש צוות יעניקו לכם הזדמנות להגשמת המטרה.

דף הבית / גיבוש צוות בחדר בריחה

למה דווקא אצלנו במסתורי?

 

  • המתחם שלנו גדול ומרווח, כולל בתוכו 3 אולמות אירועים לאירוח עם אפשרות למוזיקה, קריוקי וריקודים, לובי עם עמדת שתייה חמה, 3 חדרי בריחה מושקעים.
  • לכל אחד מחדרי הבריחה שלנו יש 3 רמות קושי וניתן לבחור את הרמה בהתאם לאופי הקבוצה, מס' המשתתפים והרכב הקבוצה. כמו כן , ניתן להתאים לדוברי עברית ואנגלית.
  • המיקום שלנו מרכזי ביותר, בראשון לציון לצד הסינימה סיטי וקניון הזהב. ההגעה בתחבורה ציבורית הינה נוחה ובנוסף ישנה חנייה חינם בצמוד למתחם לכל מי שמגיע עם רכב.
  • המקום ידוע בצוות השרותי והנעים, אנו מקבלים את כל האורחים שלנו עם חיוך וקבלת פנים מפנקת עם שתייה קרה, עמדת קפה ונשנושים.
  • יש לנו ניסיון של אלפי קבוצות שהתארחו אצלנו כמו גם מאות גיבושים של החברות המובילות במשק. אנו מאחרים על בסיס יומיומי גיבושים אינטימיים החל מ 5 משתתפים ועד לגיבושים גדולים של 60 משתתפים.
  • מאות ביקורות מעולות ברחבי הרשת – אם יש לכם מספר דקות תוכלו למצוא בחיפוש פשוט בגוגל או בדף הפייסבוק שלנו המלצות וביקורות על המתחם, חדרי הבריחה, האולמות והשירות. תוכלו אף לראות מגוון רחב של תמונות מפעילויות גיבושי צוות שהתקיימו אצלנו.
  • אנחנו נדאג להכל מרגע ההזמנה – תקבלו מאיתנו הזמנה מעוצבת שתוכלו לשלוח לכל המוזמנים בוואטסאפ וביום האירוע תקבלו הוראות הכוונה לחניה חינם בצמוד למתחם.
    כשתגיעו האולם יהיה ערוך לקראתכם, הלוגו יוקרן על המסך, האולם יהיה ערוך מפה צבעונית ובלונים בצבעי לוגו החברה, כמו כן יחכו לכם נשנושים ושתייה קרה על השולחן. לאחר קבלת הפנים תעברו תדריך קצר ומשם לחוויה בלתי נשכחת בחדרי הבריחה שלנו.

אנו דואגים כי כל קבוצה שמגיעה אלינו תצא ממנה עם חיוך, חוויה בלתי נשכחת ותמונה למזכרת.

 

נשמע לכם מעניין? רוצים להוציא את העובדים מהשיגרה במשרד? מוזמנים לצלצל אלינו, אנחנו נדאג לכל השאר ! חייגו 054-4248855