חדרי בריחה: ככה מבלים היום

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדרי בריחה: ככה מבלים היום

אם כשאתם שומעים את צמד המילים "חדר בריחה" אתם רואים בדמיונכם משחק לילדים, אז השורות הבאות מיועדות בדיוק אליכם: אמנם יש חדרי בריחה שמיועדים לילדים, אבל למעשה רוב חדרי הבריחה מיועדים דווקא למבוגרים; כאלה שרוצים להשאיר את העולם האמיתי מחוץ לחדר ולצעוד לתוך עולם אחר, לאסוף רמזים, לפתור חידות ולאתגר את בלוטות היצירתיות תוך כדי מלחמה נגד השעון.

עדיין נשמע כמו משחק ילדים? הנה כמה סוגים נוספים של אנשים שמגיעים לחדרי בריחה על מנת לבלות יחד:

אין דייט מוצלח יותר מאשר חדר בריחה

אם אתם בתחילת הקשר ומחפשים רעיון מקורי לבילוי רומנטי, יתכן שחדר בריחה אינטנסיבי ואדרנלין גועש הם לא הדבר הראשון שיעלה בראשכם – ובכל זאת, זוגות רבים מגיעים לדייטים בחדרי בריחה בזכות החוויה הייחודית שמקרבת ביניהם כפי ששום בילוי במסעדה או בסרט לא יכול לעשות.

ההרפתקה הזוגית שתעברו יחד בחדר הבריחה, הצורך לעבוד יחד באופן יצירתי כדי למצוא פתרונות לחידות שניצבות בפניכם ובעיקר הסיפוק האדיר שתחוו יחד אם תצליחו לצאת מן החדר בתוך פרק הזמן המוגדר – כל אלה יהפכו לחוויה שתדברו עליה עוד זמן רב אחר כך, שלא לדבר על האפשרות להרשים זה את זו בזריזות הידיים או בחריפות המוח שלכם..

חדרי בריחה כחוויה משפחתית יוצאת דופן

בני המשפחה שלכם הם בדרך כלל האנשים הקרובים ביותר אליכם, אבל מרגע שתיכנסו אל החדר ועד שתצאו ממנו אתם עומדים לגלות בהם צדדים חדשים לגמרי. הורים וילדים, אחים ואחיות, דודים ודודות, ויש אפילו חדרי בריחה שאליהם אפשר להזמין גם את סבא וסבתא!

אם אתם מעוניינים לעשות משהו ביחד, כמשפחה, להרשים את ההורים ביצירתיות שלכם או לעבוד בשיתוף פעולה עם הילדים כדי לפתור חידה בעזרת רמזים שאספתם יחד – חדר בריחה הוא אפשרות מצוינת לפעילות משפחתית מהנה ובלתי נשכחת.

חדרי בריחה לאנשים ולילדים עם צרכים מיוחדים

החברה הישראלית הופכת עם הזמן ליותר ויותר נגישה לאנשים עם מוגבלויות, אבל למרבה הצער פעילויות הפנאי המונגשות עדיין מעטות מדי. לכן טוב לדעת שיש חדרי בריחה מונגשים לאנשים ולילדים עם צרכים מיוחדים, בין היתר בעזרת מעברים רחבים המאפשרים מעבר נוח לכסאות גלגלים, אפשרות לבצע ויסות של עוצמת התאורה ו/או עוצמת הצלילים בחדר הבריחה על מנת להתאים לאנשים עם מוגבלויות חושיות ואפילו אפשרות להכניס לחדר גם מבוגר מלווה לפני המשחק או במהלכו.

יום גיבוש לעובדים עושים בחדר בריחה

חדרי בריחה מהווים פעילות שבה כל אחד מחברי הקבוצה צריך לתרום משהו על מנת שהמשימה תצליח, וזו בדיוק המטרה של יום גיבוש לעובדים. כאשר כולם פועלים יחד נגד השעון וכל אדם מגייס את יתרונותיו הייחודיים, העובדים לומדים להכיר אלה את אלה ולעבוד בשיתוף פעולה יעיל על מנת לצאת מן החדר בתוך פרק הזמן המוגדר. לעובדים זוהי חוויה מסעירה שתיחרט בזיכרון, ולמעסיקים זו דרך לייעל את העבודה היומיומית.

תגובות

Call Now

}