חדרי בריחה לילדים מגיל 5

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדרי בריחה לילדים מגיל 5

נמאס לכם שילדכם כל היום בבית מול המחשב? רוצים להעניק להם חוויה מהנה עם חבריהם ולפתח את החשיבה והיצירתיות שלהם? הגעתם למקום הנכון!!

קחו אותם לאחד מחדרי הבריחה במסתורי!!

אצלנו במסתורי יחוו ילדכם חוויה מהנה ומלמדת ביחד עם החברים. הם יפתרו חידות, יגלו רמזים וינסו לצאת מהחדר בזמן המהיר ביותר.

המתחם נמצא במיקום נוח וזמין בראשון לציון ונגיש עבור כל המשפחה.

כאשר הילדים יגיעו אל תוך המתחם הם ייכנסו אל תוך אולם קבלה שם יוכלו להפגין את יכולות השירה שלהם באולמות הקריוקי שלנו הכוללים מסך ענק, אייפד עם מבחר רב של שירים, תאורה ואפקטים מיוחדים ומותאים לילדים. כמו כן, הילדים ייהנו משתייה ונשנושים, וכן ממשחקי קופסא מהנים שיכניסו אותם אל תוך האווירה של פתירת חידות.

לאחר תדריך קצר יכנסו הילדים לחדר הבריחה. הילדים יוכלו לבחור לאיזה חדר בריחה ברצונם להיכנס. הם יוכלו להפוך לקבוצת מהגרים אשר נחטפים אל תוך בטן של ספינת מלחמה כאשר רשויות החוק בעקבותיהם, להפוך לגיבורים שיצילו ממלכה שלמה מפני כוחות הרשע בעוד המלך שלה נמצא בשליחות דיפלומטים, או להפוך לקוסמים אשר כלואים בבית הכלא השמור ביותר בעולם ומטרתם לברוח ולבצע מופע קסמים על מנת להוכיח בפני הודיני שהם הקוסמים הראויים ביותר לרשת אותו.

החדרים בעלי שלוש רמות קושי וצוות העובדים יתאים עבור ילדיכם את רמת הקושי המתאימה על מנת להפוך את החוויה למהנה, חוויתית ומשמעותית.

כמובן שילדיכם אינם נכנסים לחדר לבדם. צוות המדריכים שלנו יכנסו עם הילדים אל תוך החדר ומטרתם היא לסייע לילדים כאשר הם נתקלים בקושי או בעיה שאינם מצליחים לפתור בעצמם.

לילדים מובטחת חוויה מהנה שתשאיר אותם מחויכים וסקרנים להרבה אחרי…

צוות המתחם עומד לשירותכם ותוכלו לשאול אותו, להתייעץ איתו ולקבל ממנו המלצות לחדרי בריחה מומלצים, מסעדות באזור וחבילות לימי הולדת הכוללות חדר יום הולדת, חטיפים, פיצות ועוד…

אז למה אתם מחכים? מחפשים פעילות לילדים ? רק במסתורי ראשון לציון.

להזמנות חייגו : 054-4248855

תגובות

Call Now

}