חדרי בריחה פנויים

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדרי בריחה פנויים

האתגר במציאת חדר בריחה פנוי

לכולנו זה קרה לפחות פעם אחת, שהתקשרנו לברר על חדר בריחה ששמענו מחברים , או ראינו המלצות מעולות באינטרנט וכמובן דירוג גבוה בציפייה שהחדר יהיה פנוי ולא רחוק מהבית או במקום נוח,  אבל כמובן שהחדר תפוס בדיוק בשעה שרצינו ! כי בכל זאת, כמובן שהחדרים הנחשקים ביותר תפוסים ומשוריינים כמה ימים ולעיתים כמה שבועות קדימה.

חדר בריחה פנוי שמספק חוויה באיכות גבוהה הוא ללא ספק דבר שלא קל למצוא, ובטח שלא בהתראה קצרה יחסית. אם ננסה להבין למה – נגלה שמספר החדרים האיכותיים מצומצם ביחס לדרישה של הקהל לחוויה ולאנדרנלין שחדר בריחה נותן. לכן, לא מפתיע שחדר בריחה פנוי הוא מוצר נדיר. אז מה עושים? ב-5 מילים: חדרי בריחה פנויים באתר מיסתורי!

המחשבה הראשונה שעולה בראש היא "הלוואי שהיה מתחם גדול לחדרי בריחה, כזה שממש נוח או קרוב עם המון חדרים טובים שאפשר לעשות בו זמנית, כך שגם אם ניתפס אחד תמיד יהיה משהו חלופי במקום, וגם שיש לו חניה חינם בצמוד…" אז זהו החלום הזה כבר קיים!

חדרי בריחה פנויים באתר מיסתורי

ב – Mistory – חדרי בריחה בראשון לציון, יש 3 חדרי בריחה מעולים, 3 חדרי אירועים וקריוקי, לובי מעוצב, חדר תדריכים והכל במתחם אחד ! הסיכויים גבוהים למצוא חדרי בריחה פנויים בכל שעה שתרצו כך שלא תצטרכו להתאמץ ולחפש בנרות. זה יכול להיות מייגע להתקשר לכל חדר בריחה בנפרד ולבדוק זמינות.

בהרמת טלפון אחת תוכלו לבדוק האם כל החדרים שלנו פנויים ובאילו שעות, רוצים לבדוק אותנו ? נסו לצלצל ל 054-4248855 ומבטיחים שנמצא לכם משהו…

אז מצאתם חדרי בריחה פנויים, איך ממשיכים?

נתחיל בקבלת פנים חמה לפני המשחק, תתקבלו עם חיוך גדול, אוירה טובה, שתיה קרה, חמה ונשנושים. תקבלו תדריך קצר ומשם תוכנסו לאחר מחדרי הבריחה שלנו :

אבירי השולחן העגול:

המלך האגדי ארתור, זה שהוציא את חרב האסקליבר מהסלע והקים את מסדר אבירי השולחן העגול, צריך את עזרתכם להציל את הממלכה מפני אויבו המושבע מודרד המרושע, אתם האבירים האמיצים ביותר שידעה הממלכה וזה הזמן להראות את הכישורים שלכם!

חדר מושקע ומוערך מאוד עם מאות ביקורות ברחבי הרשת ואלפי שחקנים שנהנו.

רוצים להיכנס לחדר בריחה טורפדו?

אוניית מלחמה שנפגעה מטורפדו התחילה לטבוע , והחלק היותר נורא בסיפור שאתם מהגרים נמלטים השבויים בבטן האונייה. מהרו לברוח לפני שהאונייה תטבע, יש לכם רק 60 דקות !

רוצים את חדר בריחה הודיני?

היישר מסנט פטרסבורג, החדר המבוקש הודיני ! הקוסם המוכשר ביותר בעולם הכריז על אתגר הודיני, בו רק האמיצים והחכמים יצילחו לעמוד בו, מטרתכם להוכיח שאתם מספיק מוכשרים להיות אומני הבריחה החדשים ולהדהים את הקהל בקסם שטרם נראה כמותו! רק כך תוכלו להיות היורשים של הודיני ולזכות בתהילת עולם.

חדרי בריחה פנויים

*במסתורי יש מגוון חדרי בריחה פנויים ומגוון חבילות לאירועים: חבילות יומולדת, חבילות קריוקי, חבילה להצעת נישואין, גיבושי צוות ועוד מגוון אפשרויות שרק מתחם גדול, מאורגן וותיק יכול להציע.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים ? התקשרו אלינו ל: 054-4248855

תגובות

Call Now

}