חדרי מילוט מומלצים

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדרי מילוט מומלצים

Mistory – מתחם חדרי מילוט מומלצים

מחפשים רעיון לבילוי? רוצים לבדוק עד כמה אתם יצירתיים? חדרי מילוט זה הבילוי בשבילכם, קבלו רשימת חדרי בריחה ואיך לבחור מבין הרשימה את חדר הבריחה הכי מתאים עבורכם.

אז מה הם חדרי מילוט וכיצד בוחרים חדרי מילוט מומלצים?

חדרי מילוט ממוקמים במגוון רחב של אזורים בכל רחבי הארץ ובעולם. כל חדר מילוט מכיל מספר חללים אשר הקשר בניהם הוא הסיפור העלילתי, שאותו ניתן לבחור בעת הזמנת החדר, התפאורה שתואמת לנושא והחידות שקשורות לעלילה. בחלק מחדרי המילוט ישנה אפשרות לבחור ברמת קושי של החידות בהתאם לניסיון, לאתגר הרצוי או לכמות המשתתפים.

פתירת החידות תוביל להתקדמות העלילה ולבסוף ליציאה מחדר המילוט, לשם כך הוקצבו למשתתפים 60 דקות לפתירת כל החידות והצלחה במשימה. אל דאגה, אם תתקשו בשלב זה או אחר במהלך החדר יש מדריך בחדר הבקרה שצופה בכל לאורך כל המשחק. אם תצטרכו עזרה או רמז תוכלו לפנות אליו ואם המדריך ירגיש שאתם ממש לא בכיוון יציע הכוונה קטנה. עד כה לא נתקלנו באנשים שלא הצליחו לברוח מחדרי המילוט שלנו 🙂

 

רשימת חדרי מילוט מומלצים ניתנים לאיתור ברחבי הרשת על ידי ביקורות ופרסום. בעזרת חיפוש פשוט בגוגל ניתן להגיע למגוון רחב של רשימות חדרי מילוט רבים אשר מדורגים לפי האיכות שלהם. האיכות נמדדת בקבלת הלקוחות, באופן השירות, עיצוב החדרים, מקוריות החידות, פס קול, אופן ההדרכה של המפעילים וגודל החיוך ביציאה מהמתחם.

 

הביקורות כמובן נכתבות בידי הלקוחות אשר השתתפו חוויה בחדר ולכן מומלץ לקרוא מעט על המלצותיהם.

 

מדוע חדרי המילוט שלנו מומלצים?

  • אנו ממוקמים בראשון לציון בקרבת הסינמה סיטי וקניון הזהב ולכן ההגעה ברכב או בתחבורה ציבורית נוחה במיוחד
  • לכל לקוחותינו ישנה חנייה חינם בצמוד למתחם
  • מתחם MISTORY גדול ומרווח במיוחד וכולל 3 חדרי מילוט מושקעים, 3 חדרי אירועים לאירוח ולובי
  • קבלת פנים עם שתייה קרה, עמדת קפה ונשנושים
  • 3 חדרי המילוט שלנו מומלצים ומושקעים בתפאורה, סאונד וחידות מקוריות. ניתן לקרוא ברשת מאות המלצות של משתתפים שביקרו אצלנו
  • לכל חדר מילוט ניתן לבחור את רמות קושי החידות על פי הרכב הקבוצה ובנוסף ניתן להתאים את החדרים לדוברי עברית ואנגלית כאחד
  • המתחם שלנו ידוע במדריכים המצוינים אשר יודעים להעניק שירות איכותי וסבלני לכלל הקבוצות

אנו דואגים כי כל קבוצה אשר מגיעה לדלתינו תצא ממנה עם חיוך, חוויה ותמונה למזכרת. נשמע לכם מסקרן? רוצים קצת לגוון ולצאת מהשיגרה? תקפצו לבקר אותנו במסתורי ותזכו לחוות חווית חדרי מילוט מומלצים ואיכותיים.

חדרי מילוט מומלצים

תגובות

Call Now

}