חדר בריחה הכי טוב

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה הכי טוב

חדר בריחה הכי טוב

בטח יצא לכם כבר לשאול כמה פעמים מה הוא חדר הבריחה הכי טוב.. אז לשאלה הזו יש מספר תשובות אפשריות.

חדרי הבריחה בישראל מחולקים לכמה קטגוריות ובכל אחד מהם נכללים חדרי בריחה אחרים.

את חדרי הבריחה אפשר לחלק לפי – חידות, אווירה ופרפורמנס.

חדרי חידות הם חדרים שהדגש שלהם הוא על החידות, ככל הנראה בחדרים אלו תמצאו חידות מקוריות ומגוונות שיגרמו לכם להפעיל את התאים האפורים.

בנוסף לחדרי חידות ישנם גם חדרי אווירה שהדבר הכי חשוב בהם הוא כמובן האווירה, האווירה יכולה להיות אווירה של פחד ואימה, מתח, אקשן או אווירה בהתאם לתקופה למשל ימי הביניים. בחדרים מהסוג הזה הדבר שהכי חשוב למפעיל זה שתרגישו ותחוו את האווירה כמה שיותר טוב, לדוגמא בחדרי אימה, לא תמצאו שם חידות שצריך לחשוב ולנסות, יהיו שם חידות יותר קלילות כשהמחשבה הכללית היא שלא ניתן לחשוב בזמן לחץ כזה. בחדרים בהם האווירה היא יותר קלילה תוכלו למצוא חידות נפלאות.

חוץ מחדרי חידות ואווירה ניתן למצוא חדרי פרפורמנס, אין הרבה חדרים כאלה בארץ אך המעט שיש הם חדרים שהדגש בהם הוא רק על אווירה, אתם לא תמצאו חידות בחדר, אולי כמה משימות קלילות, בדרך כלל החדרים כוללים שחקן שמהווה אמצעי חשוב להתפתחות העלילה. חדרים מהסוג הזה הם חוויתיים מאוד וסוחפים לתוך הסיפור.

כמובן שזה רק חלק קטן ממה שאפשר להגיד על חדרים. אם אתם מחפשים חדר בריחה הכי טוב, יש בתחום עוד המון הגדררות שאיתן אפשר לדעת איזה חדר הכי מתאים לאופי הקבוצה.

לדוגמה, חווית האירוח לפני ואחרי חדר הבריחה, גם היא חשובה מאוד לחוויה הכללית של חדרי הבריחה, פינת המתנה נעימה למקדימים, פינת שתיה חמה וקרה, קצת נשנושים, מדריכים מיומנים ומקצועיים. יש כל כך הרבה פרטים קטנים שיהפכו את החוויה הכללית למצוינת וכדאי לשים לב אליהם כשבוחרים את חדר הבריחה.

אז כמו שכבר הבנתם, זה ממש לא פשוט להחליט איזה חדר בריחה הכי טוב, יכול להיות שחדר שאחד מאוד אהב אדם אחד ממש לא יתחבר. כן כדאי לקבל המלצות ולקרוא ביקורות של לקוחות שביקרו כבר בחדרי הבריחה.

מוזמנים לבחור את חדרי הבריחה שלנו ולהחליט איזה חדר הכי אהבתם 😉

לא בטוחים איזה סוג חדר אתם אוהבים יותר?

מוזמנים להתקשר אלינו ל 054-4248855 ונעזור לכם להחליט בהתאם לאופי והרכב הקבוצה.

תגובות

Call Now

}