חדר בריחה לילדים דתיים

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה לילדים דתיים

חדר בריחה לילדים דתיים

בעידן הנוכחי עומד בפני ההורים קושי עצום בחינוך הילדים. הנסיון לחנך את הילדים לערכים תורניים נשחקים מול

הטלויזיה והמחשב שהשתלטו על הבית. רוב זמנם של הילדים מחולק בין בית הספר למסכים בבית, הילדים ממעטים לשחק בחוץ, להזיז קצת את הגוף ולראות עולם מה שגורם גם לקושי בפיתוח יכולות חברתיות .

 

החלק הכי קשה מול המסכים הוא השליטה של ההורים בתוכן הצפייה של הילדים, הרי ידוע וברור שהאינטרנט מוצף בתכנים לא צנועים ולא חינוכיים שלא משקפים תפיסת עולם דתית. ההורים מתקשים למצוא לילדים פעילות חברתית עם תוכן ראוי, שזמין בכל רגע נתון ומספק לאורך זמן.

 

במיסתורי מתחם חדרי בריחה במרכז, תוכלו למצוא פתרון לבעיות הללו. מוזמנים לשעת פעילות, הכוללת תעסוקה חינוכית לילדים עם תכנים ראויים והולמים. כעסק שומר שבת וכשרות אנחנו מראים לילדים שיש גם כיף והנאה במסגרת כזו.

 

במסתורי אנחנו מציעים 3 חדרי בריחה לדתיים חינוכיים לילדים. בחדרים הם יצטרכו לצאת מהמסכים ובאמת לחשוב ממש מחוץ לקופסא, ליצור קשרים ולשתף פעולה עם חברים על מנת לעמוד באתגרים, כמובן עם תוכן צנוע, המאפשר בנייה של בטחון עצמי  על ידי פתרונות והתמודדויות שונות:

 

בחדר בריחה אבירי השולחן העגול: עליכם לעזור למרלין להציל את הממלכה – חדר מושקע על ימי הביניים, בו עליכם לשתף פעולה על מנת להתקדם בחדר, רק ביחד תצליחו לפתור אותו.

 

בחדר בריחה טורפדו– כמהגרים שנכלאו בסירת מלחמה עליכם לברוח כמה שיותר מהר מהסירה לפני שזאת תטבע . עליכם לחלץ את כל חברי הצוות ולתקן את הסירה, רק ביחד תוכלו להגיע על חוף מבטחים

 

בחדר בריחה הודיני– אומן הבריחה והקוסם הגדול מחפש יורשים שיעמדו באתגר הודיני, האתגר הוא לא אחר מאשר לברוח מהכלא השמור ביותר ולהגיע להופעת הקוסמים בזמן. שימו לב שהכל אשליה, תלמדו להתבונן ולהבין שלא כל מה שחושבים הוא אמיתי.

 

חדרי בריחה לדתיים

מיקום: בין קניון הזהב לסינמה סיטי, רחוב משה לוי 9, ראשל"צ.

חניה צמודה חינם (רשמו בוויז " מסתורי")

 

להזמנת משחק ופרטים נוספים מוזמנים להתקשר – 0544248855

תגובות

Call Now

}