חדר בריחה ל-8 משתתפים

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה ל-8 משתתפים

חדר בריחה ל-8 אנשים

חיפשתם פעם חדר בריחה ל 8 משתתפים? כזה שיתאים לקבוצה גדולה? כזה שיהיו בו לכולם מה לעשות? חדר שכל חברי הקבוצה יצטרכו לשתף פעולה כדי להצליח? אם זה מה שאתם מחפשים – מסתורי פה בשבילכם!

חיפוש חדר בריחה לקבוצה גדולה יכול להיות מסובך אבל אם אתם כבר פה – אתם מסודרים 🙂

 

במסתורי בראשל"צ יש חדרי בריחה מצוינים שמתאימים ל8 משתתפים, הן מבחינת גודל החללים, והן מבחינת כמות החידות והמשימות. חדר בריחה ל 8 אנשים אשר בנוי כך שתהיה תעסוקה לכל חברי הקבוצה וכולם ירגישו פעילים ותורמים להצלחת הקבוצה.

החדרים שלנו מתאימים לכל הרכב שרק תוכלו לחשוב עליו, גיבוש מהעבודה, משפחות, ילדים, בני נוער, חברים וכל הרכב אחר שתוכלו להעלות בדמיונכם!

בחדרי הבריחה יש 3 רמות קושי ולכן לא משנה באיזה הרכב תגיעו או כמה חדרי בריחה עשיתם בעבר אנחנו נעשה את המיטב כדי שתרגישו מאותגרים, תפעילו את הראש ואחרי שתתאמצו גם תחוו חוויות הצלחה!

מהרגע שתכנסו למתחם שלנו אתם לא תרצו לצאת 😉

המדריכים שלנו יקבלו אתכם עם חיוך ויהפכו אתכם לכוכבים הראשיים של הסרט שתבחרו.

 

במסתורי יש 2 חדרי בריחה ל-8 אנשים והם אבירי השולחן העגול וטורפדו.

 

אבירי השולחן העגול – אתם תחזרו לתקופת ימי הביינים לממלכה מפורסמת, הישר אל תוך הטירה של המלך ארתור, בזמן שהמלך ואביריו נמצאים בשליחות חשובה ביותר מחוץ לממלכה אוייבו המושבע של המלך, מורדרד המרושע, מנצל את ההזדמנות שהטירה ריקה ומנסה לפלוש פנימה כדי לחטוף את חרב האקסקליבר האגדית וכך יהפוך להיות המלך החדש של ממלכת קמלוט! אנחנו זקוקים לכם על מנת להציל את הממלכה! אבל האם תצליחו לעשות זאת בזמן? סומכים עליכם.

 

חדר בריחה טורפדו – אתם תהפכו למהגרים בלתי חוקיים שנכלאו בתוך ספינת מלחמה, שנמצאת בלב ים סוער, שם תנסו להבין איך אתם בורחים מהספינה בזמן מבלי שרשויות ההגירה יתפסו אתכם ויחזירו אתכם למקום ממנו באתם. ואם חשבתם שזו הצרה הכי גדולה שלכם אז אנחנו רק נספר לכם שצרות גדולות יותר מחכות לכם בדרך! מה תעשו? האם תצליחו להמלט בזמן?

מוזמנים להצטרף אל אלפי הקבוצות ששיחקו אצלנו ונהנו. לפרטים נוספים והזמנת חדר בריחה ל8 משתתפים יש להתקשר ל 054-4248855

 

בעת הזמנת המשחק ציינו באיזה אירוע מדובר על מנת שניערך עם קבלת פנים מיוחדת בשבילכם.

 

תגובות

Call Now

}