חדר בריחה מגיל 8

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה מגיל 8

הלכתם פעם לחדר בריחה עם הילדים ויצא לכם להרגיש שבחדר אין יותר מידי דברים שגם הילדים יכולים להשתתף ולקחת חלק, הדברים לא מותאמים להם בין אם מבחינת הגובה או בצורת החשיבה?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

חדרי הבריחה של מסתורי מותאמים לילדים כך שהם יכולים לבוא עם חברים לחדר בריחה ולחוות חווית הצלחה כמו שצריך, להרגיש איך הם לקחו חלק בפתרון החידות, השלימו את המשימה והרגישו שהצליחו זאת בזכות עצמם.

המדריכים במתחם שלנו מנוסים ואלופים בעבודה עם ילדים כך שמידת הצורך המדריך יוכל להכנס עם הילדים לתוך החדר בריחה וללוות אותם במהלך החידות בחדר.

חשובה לנו ההרגשה של הילדים בתוך החדר ושכולם יקחו חלק שווה ולכן אנו דואגים לשיתוף פעולה בין כולם וכך כולם יוצאים מרוצים!

אין צורך לדאוג שמשהו יהיה גבוה מידי, שהחידות לא יהיו מובנות, אצלנו החידות מותאמות להם כך שהם יכולו להגיע להכל ויבינו מה הם צריכים לעשות ואיך.

במידה והם צריכים רמז או הכוונה המפעיל תמיד זמין אליהם ונחוש לעזור!

אז עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה לבחור חדר ולהגיע!!

אצלנו הם יוכלו להכנס ולהיות ממש כמו שחקנים ראשיים בתוך סרט לבחור אם הם רוצים להיות מהגרים שנחטפו לתוך ספינת מלחמה וכעת נאלצים לברוח מהספינה לפני שיתפסו אותם, או שבכלל ירצו להציל את כל ממלכת קמילוט בזמן שארתור ואביריו נמצאים בשליחות מחוץ לממלכה בעוד שהאוייב של ארתות מאיים להשתלט על כל הטירה ואפילו יוכלו ללכת בעקבות הודיני ולהצליח להשתחרר מהכלא השמור בעולם ולהגיע להופעה שם ידהימו את כל הקהל.

ואין שום צורך בידע או ניסיון קודם, ממש לפני תחילת החדר המדריך יספר ויסביר לקבוצה את כל מה שהם צריכים בשביל להצליח בחדר!

לכל שאלה או התייעצות אנחנו זמינים ומוכנים לעזור.

למה אתם מחכים?! הזמינו מקום עוד היום! להזמנות ולפרטים נוספים חייגו 054-4248855

 

תגובות

Call Now

}