חדר בריחה רומנטי!

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה רומנטי!

חדר בריחה רומנטי!

חדר בריחה כפי שלא חשבתם עליו …חדר בריחה רומנטי. הרי מהו חדר בריחה בעצם אם לא הזדמנות לזמן איכות שלך ושל בן/ת הזוג. ללא טלפונים וללא הפרעות, שעה שלמה של שיתוף פעולה של שניכם, אוורור התאים האפורים , חשיבה מחוץ לקופסה והכרת צדדים חדשים ומעניינים אצל הפרטנר שלכם!
אם אתם רוצים לחוות חוויה חדשה, ייחודית ומאתגרת יחד עם האדם הכי קרוב אליכם אתם נמצאים במקום הנכון. מסתורי מציע לכם מספר אופציות של חדרים להעשרת הזוגיות ושיתוף הפעולה של שניכם יחדיו.

חדר בריחה רומנטי ראשון הוא אבירי השולחן העגול בו אתם חוזרים אחורה בזמן ישירות אל ימי הבניים , תקופת המלך ארתור ואבירי השולחן העגול ! כאשר אתם הרפתקנים חסרי פחד יוצאים אל המשימה למציאת הגביע הקדוש על מנת להציל את הממלכה כולה!

חדר נוסף שקיים אצלנו במתחם הוא טורפדו. בחדר זה אתם נכנסים אל ספינת מלחמה! הסתבכם עם החוק וניסיתם להגר מחוץ למדינה. ספינת מלחמה תפסה אתכם וכלאה אתכם בבטן האונייה ..עכשיו אתם חייבים לברוח ממנה ולהציל את עצמכם לפני שהיא טובעת ואתם יחד איתה…

חדר בריחה רומנטי שלישי הוא על הודיני אמן הבריחה המפורסם ביותר בהסטוריה. הודיני ידע לברוח מכל מקום שבו כלאו אותו. הוא המציא את אתגר הודיני- כל עיירה שהוא היה מגיע להופיע הוא היה אומר לתושבים "שימו אותי במקום הכי שמור שלכם, כלוא לכל מתקן שתבחרו ותראו איך תוך שעה אני מגיע להופעה" האם זה באמת קרה? האם תוכלו להוכיח להודיני שאתם יורשים ראויים?!

כל החדרים מעוצבים ברמה הכי גבוהה שיש  על מנת לתת לכם את התחושה הכי אמיתית שאפשר ..אז אם בא לכם ערב מגניב , מעשיר ומיוחד יחד עם בן/ ת הזוג , תעשו לעצמכם טובה והתקשרו להזמין עכשו 054-4248855 !

תגובות

Call Now

}