10 טיפים לחגיגת יום הולדת מושלמת!

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / 10 טיפים לחגיגת יום הולדת מושלמת!

גדלים בשנה ורוצים לחגוג בטעם שיספיק לפחות עד לשנה הבאה? לפניכם, 10 טיפים לחגיגת יום הולדת בלתי נשכחת!

1. אטרקציה מדליקה!

הזמינו את כל האהובים עליכם לחגוג אתכם עם אטרקציה מדליקה! כך, אתם יוצרים זיכרונות מחוויה משותפת. באיזו אטרקציה תוכלו לבחור? חדר בריחה או חדר קריוקי.

2. מה שלא עושה אטרקציה, עושות 2 אטרקציות

אתם חוגגים יום הולדת עגול ומיוחד או פשוט רוצים לחגוג ובגדול? לכו על 2 אטרקציות! במתחם שלנו תוכלו ליהנות גם מחדר בריחה, וגם מחדר קריוקי. ניתן לתאם את הפעילויות אחת אחרי השניה, כך שמצפה לכם חגיגה גדושה ומהנה.

3. תנו עדיפות ליום בו נולדתם

מתלבטים אם לחגוג יום לפני יום ההולדת או שבוע אחרי? אמנם תוכלו לעשות זאת, אך היום בו נולדתם מגלם בתוכו את ההתרגשות הגדולה ביותר! כל עוד הלו"ז מאפשר לכם, תנו עדיפות לחגיגה בתאריך יום ההולדת.

4. מיקום מרכזי לחגיגה יכול רק לתרום

סביר להניח כי המכרים איתם תחגגו את יום הולדתכם, לא מגיעים מאותה העיר. לכן, תנו עדיפות ללוקיישן מרכזי – כזה שיאפשר הגעה נוחה לכל החברים ובני המשפחה. לדוגמא: "מסתורי" בראשון לציון!

5. אין חגיגה בלי עוגה!

לא משנה אם אתם בני 20,30 או 50 – עוגת יום הולדת היא בגדר חובה! מדובר על האלמנט המזוהה ביותר עם חגיגות יום ההולדת, ואין סיכוי שאתם מוותרים לעצמכם על טקס עוגה.

6. חוגגים באמצע שבוע? חגיגה בשעה מוקדמת

כל עוד אתם עתידים לחגוג ביום חמישי או שישי, הרי שתוכלו לחגוג בשעות הערב המאוחרות. במידה ואתם חוגגים באמצע השבוע, התחשבו באורחים שלכם והזמינו אותם לחגוג אתכם בשעה מוקדמת. כך, יהיה לכם יותר זמן לחגוג, אך בעיקר: היקרים לכם לא ימהרו לשוב בחזרה לביתם, מאחר והם צריכים להתעורר מוקדם בבוקר לעבודה.

7. שירות טוב ישפיע על החוויה שלכם

אמנם האטרקציה שתבחרו היא זו שתעצב לכם בעיקר את חגיגת יום ההולדת, אך לא רק היא. השירות שתקבלו מאנשי השירות ישפיע במידה רבה על החוויה שלכם. לכן, בחרו רק במתחם הידוע בשירות אדיב, מחוייך ומקצועי. אצלנו ב"מסתורי", תקבלו את השירות הטוב ביותר – בחדרי הבריחה ובחדרי הקריוקי.

8. האווירה והעיצוב שבמקום בו אתם חוגגים

יום הולדת חוגגים רק פעם אחת בשנה, ולכן חשוב שהחגיגה הזו תהיה באווירה הטובה ביותר! אתם מוזמנים להציץ באלבום התמונות שלנו, ולהתרשם מהמתחם המעוצב. חדר הקריוקי שלנו לדוגמא, עוצב על ידי חוד החנית של אמני הגרפיטי בישראל. השקענו רבות בעיצוב, הכל על מנת להעניק לכם את טעם החגיגה הייחודי שאתם כל כך כמהים לו.

9. תחגגו רק עם מי שאתם אוהבים

ביום ההולדת שלכם – יום החג הפרטי שלכם, אין מקום לפוליטיקות! הזמינו רק את האנשים שאתם באמת אוהבים לחגוג איתם. פעם אחת בשנה יש לכם הזדמנות לחגוג את היום בו נולדתם, ורק האנשים הקרובים אליכם ביותר ראויים לקחת חלק בחגיגה ייחודית שכזו.

10. פרגנו לעצמכם יום חופש ביום בו נולדתם

יום הולדת הוא הכל חוץ מיום שגרתי. על מנת שהיום הזה אכן יהיה בעל טעם ייחודי, פרגנו לעצמכם ביום חופש! קחו לעצמכם פסק זמן מהשגרה הקדחתנית והקדישו את היום הזה לעצמכם. אם לא תפנקו את עצמכם, מי כן? יום הולדת שמח!

מעוניינים לחגוג באווירה ייחודית, שונה וסופר-חברתית? במתחם "מסתורי" אנו עורכים ומארחים אירועים שונים, לרבות ימי הולדת! במתחם שלנו יש גם חדרי בריחה וגם חדרי קריוקי מאובזרים. נשמח לבנות בעבורכם חבילת יום הולדת משתלמת! לפרטים נוספים, דברו איתנו!

תגובות

Call Now

}