5 טיפים מעולים לפתרון חדר בריחה

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / 5 טיפים מעולים לפתרון חדר בריחה

לא משנה מה תגידו: חלק מהקטע בחדרי הבריחה הוא להצליח! המטרה? לראות את כל הרמזים, לפתור את כל החידות ולצאת מהחדר תוך פחות משעה. אם גם אתם מחפשים את נוסחת ההצלחה הבטוחה, דעו כי אין כזאת. למרות הכל, ישנם כמה טיפים מעולים שכל עוד תאמצו אותם, תוכלו למנף את סיכויי ההצלחה שלכם בחדר הבריחה הבא:

1. הקשיבו היטב לתדרוך לפני הכניסה לחדר

היופי חבוי בדברים הקטנים? כך גם הרמזים! נכון שאת מרבית העבודה תעשו בתוך חדר הבריחה, אך רגע לפני – ישנו תדרוך שיכול לספר לכם לא מעט. המדריך אמנם לא יחשוף בפניכם פרטים משמעותיים מדי, אך הוא בהחלט מעניק מתווה כללי עם רמזים קטנטנים. רבע שעה לפני הכניסה לחדר קשה לכם להישאר קשובים וישובים, ואתם רוצים כבר להתחיל את המשימה. למרות הכל, נסו לחלץ מתוך התדרוך את אותם רמזים קטנים שיובילו בהמשך לפיצוח גדול.

2. אל תתמקדו על אותם האזורים בחדר

הטעות הנפוצה ביותר שעושות המון קבוצות, היא להתמקד באותם אזורים בחדר. המפתח להצלחה? לפזר את הכוחות בצורה שווה. אם אתם חמישה שחקנים לדוגמא, כדאי שכל אחד מכם יעמוד בפינה אחרת בחדר וינסה לחלץ ממנה מידע. כך, ישנו סיכוי גדול יותר לגלות רמזים ולפתור חידות בפרק זמן קצר יותר. מדובר על אחת האסטרטגיות החשובות ביותר בפתרון חדר בריחה, ולכן עבודת צוות המבוססת על שיתוף פעולה, חיונית באטרקציה שכזו.

3. לא מצליחים לפתור חידה? חפשו כיוון אחר

מה שלא עובד בכוח עובד במוח? בדיוק! גם אם אתם בטוחים שיש לכם כיוון מעולה, יהיה כדאי לבחון אפשרויות נוספות. לא אחת, אותו קיבעון מחשבתי ואותה התעקשות לפתור חידה על בסיס אסטרטגיה מסוימת, יכולים לעכב אתכם, וחבל. בזבוז רב של זמן מבלי התקדמות, הוא הרמז הבולט ביותר: אתם לא בדרך הנכונה. 

4. אל תפעילו כוח ואל תשברו חפצים

טיפ הזהב אליכם: אל תפעילו כוח על דלתות או מנעולים, ואל תשברו חפצים כי אתם בטוחים שכך הדלת אל החדר הבא תיפתח. הטיפ הזה אמור לחסוך לכם המון מאמץ וזמן, כך שכדאי לזכור זאת. בתדרוך המקדים לפני הכניסה אל חדר הבריחה, יודגש בפניכם כי הרמזים השונים (ובהתאם גם פתרון החידות), שקופים למדי בחדר. האתגר? להצליח לחבר חלקים שונים לכדי שלם אחד!

5. זיכרו: רמז מהמפעיל הוא לא פתרון החידה

אז נכון שבתרחיש האידיאלי אתם מצליחים להתקדם במהירות בחדר. עם זאת, לעתים ישנה תקיעות שאפשר להתגבר עליה. המפעיל בחדר הבריחה אצלנו, זמין לכם דרך קבע בכל שלב! במידה ותרצו לקבל את התשובה במלואה, תקבלו. עם זאת, לעתים גם רמז דק שנזרק באוויר משנה את כיוון המחשבה שלכם או מכוון אתכם אל אזור אחר בחדר. 

המפעיל ישתף אתכם בקצב התקדמותכם, כך שבמידה ונותר לכם זמן קצר להשלמת המשימה, יוצעו לכם גם רמזים שונים. 

והטיפ החשוב ביותר: אל תחפשו ספויילרים על החדר

אטרקציה של חדר בריחה אמורה לאתגר אתכם ולספק לכם טעם מיוחד – טעם של הצלחה! כיום ברשת, תוכלו למצוא בקלות אנשים שיספרו לכם על החידות הצפויות, ובעיקר – על דרכי הפתרון שלהן. ההמלצה שלנו? סמכו על עצמכם שתדעו לנהל את המשחק לבד! חשיפה לספויילרים פוגעת בהתרגשות ובאדרנלין, וחבל.

חדרי הבריחה מספקים לכם אטרקציה מרגשת המתאימה לכל האירועים ולכל הגילאים! אנו שמחים להציע שלושה חדרים שונים ומושקעים, אותם ניתן להתאים לרמות קושי שונות בהתאם להרכב המשתתפים. פותחים שעונים? 60 דקות, צאו!

תגובות

Call Now

}