מסיבת גיוס בראש אחר – איך חוגגים אותה?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / מסיבת גיוס בראש אחר – איך חוגגים אותה?

אחרי 12 שנות לימוד, הגיע תורכם להניח את העט והמחברת. התחנה הבאה? צה"ל! כמיטב המסורת, החבר'ה שעתידים להתגייס – הבנים והבנות גם יחד, עורכים מסיבת גיוס מפוארת שבה מציינים את המעבר מהאזרחות אל השירות הצבאי. אנחנו ב"מסתורי" מזמינים אתכם אלינו, אל המתחם המעוצב שלנו בראשון לציון, לחגוג (ואולי בפעם האחרונה עד לאחר השירות הצבאי), על אזרחי!

 

מסיבת גיוס בראש אחר היא מסיבה שבראש ובראשונה כוללת את החברים הכי טובים והמשפחה האהובה. בנוסף, היא כוללת אטרקציה מרכזית שיכולה להיות חדר בריחה, חדר קריוקי או שניהם יחד. אנו מתחייבים על יחס אדיב ועל שירות מקצועי שניתן לכם מתחילת הדרך ועד הרגע בו אחרון האורחים שלכם יעזוב.

 

מדוע חשוב כל כך לחגוג מסיבת גיוס בראש אחר?

מסיבות הגיוס "הקונבנציונאליות", לרוב מסתכמות בהרמת כוסית בבית ההורים. כחיילים שעתידים לצאת לטירונות ארוכה ולאחר מכן לשירות צבאי משמעותי, הרי שלא בטוח עד כמה יהיה לכם פנאי לאורך השירות לבלות עם החברים הכי טובים. בהתאם לאופי השירות שלכם גם תקבלו את החופשות השונות, כאשר ישנם חיילים וחיילות שיוצאים לחופשה רק אחת לשלושה שבועות.

 

רגע לפני שאתם עולים עם מדים, בואו לחגוג איתנו! אנו נבסס בעבורכם את התנאים האידאליים לחגיגה בלתי נשכחת – כזו שתעלה חיוך, תיצור רגעים יפים ותהיה לכם לדלק לאורך כל השירות הצבאי. מסיבת גיוס בראש אחר יכולה להתחיל בחדר בריחה של 60 דקות, ולהמשיך לחגיגה מוסיקלית בחדר הקריוקי המאובזר שלנו!

 

חדר בריחה, רגע לפני שעולים על מדים

סביר להניח כי גם אתם התנסיתם לפחות פעם אחת בחדר בריחה. היופי בחדרי הבריחה הוא שכל חדר שונה לחלוטין, כך שבכל פעם מחדש אתם זוכים למימדים של התרגשות, ציפייה וחוסר ודאות המתורגם לאדרנלין. אתם, יחד עם החברים הטובים ביותר שלכם, תוכלו לבחור באחד מהחדרים המוצעים אצלנו:

  • טורפדו
  • אבירי השולחן העגול
  • הודיני

היתרונות של חדרי הבריחה רבים, אך בהקשר זה של מסיבת הגיוס, הרי שהיתרון הגדול ביותר הוא העובדה כי יש לכם אפשרות ליהנות מאטרקציה משותפת עם החברים הכי טובים. בשונה ממסיבות גיוס אחרות שבהן אתם צריכים לחלק את עצמכם בין כל האורחים שלכם, כאן – אתם ממש יחד עם החברים באותו החלל ולמען אותה המטרה: יציאה מהחדר. מסיבת גיוס בראש אחר מעניקה לכם טעם אחר, חוויה אחרת ורגעים שיישארו בלבכם לעוד המון זמן.

 

חדר קריוקי: עולים על הבמה רגע לפני הטירונות

למוסיקה יש כוח אדיר: היא מגבשת, בונה גשרים ומעלה את מצב הרוח. אצלנו ב"מסתורי" תוכלו לשיר את השירים האהובים עליכם ביותר עם האנשים האהובים עליכם ביותר. לא ניתן לדבר על מסיבת גיוס בראש אחר מבלי לדבר על חוויה של קריוקי. מדובר על אחת האטרקציות העל זמניות – פשוט מאחר ומוסיקה היא על זמנית ולא מותנית בטרנדים, מגמות או אפנות מתחלפות.

 

חדר הקריוקי שלנו מתאים לכל הרכב של משתתפים, כך שלא באמת משנה אם אתם רוצים לחגוג מסיבת גיוס בראש אחר עם מעט חברים או עם כמות גדולה של אורחים. אנו מציעים את חדר הקריוקי בחבילות המותאמות ל-6 עד 20 אורחים, כאשר במידה ותרצו לחגוג עם יותר חברים, נוכל לדאוג לכם!

 

ככל שיתארחו בחדר הקריוקי יותר חברים מזמרים, כך העלות עבור משתתף יורדת. נשמח להציע לכם מחיר ולחגוג אתכם יחד את הרגעים האחרונים באזרחות, עד למסיבת השחרור שגם אותה נחגוג יחד. אמרתם מסיבת גיוס בראש אחר? אמרתם "מסתורי"!

תגובות

Call Now

}