חדר בריחה בראשון- איך תמצאו את הטוב ביותר?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה בראשון- איך תמצאו את הטוב ביותר?

אנשים רבים בטוחים שחדרי בריחה פשוט צצו להם ככה סתם והם חלק מאיזה טרנד שהולך לעבור. אז האמת היא שזה לא בדיוק ככה. מדובר בסוג של התפתחות אבולוציונית. ננסה להסביר את זה בהמשך.

למעשה, חדרי בריחה מגיעים אלינו מיפן. התיעוד הראשון הוא דווקא ביפן בשנת 2007. שם הוקם חדר הבריחה הראשון ומשם זה התרחב לאירופה ולארצות הברית והגיע גם לישראל. חדר בריחה בראשון לציון – איך תמצאו את הטוב ביותר?

משחקי תפקידים

אז האלמנט הראשון שאתם מחפשים בחדר בריחה הוא אלמנט כלשהו שקיים בו משחק תפקידים. משחקי תפקידים הם בעצם אחד מהאבות הקדומים של חדרי הבריחה. באירופה יש פסטיבלים בהם אנשים מדמים מלחמות שהתרחשו בעבר. הרעיון הוא לאפשר אינטראקציה מלאה בין חברי הקבוצה כאשר לכל אחד יש את התפקיד שלו וביחד מגבשים רעיונות יצירתיים במטרה לפתור את החידה.

עולם שכולו הרפתקה

כמובן שחדרי בריחה טובים הם גם כאלה שמשלבים כל מיני אלמנטים מעולם המחשבים. כשמתייחסים למשחקי מחשב המשתלבים בתוך העולם הזה של חדר בריחה ההתייחסות לרוב קשורה לסיפורים ולחוויה כלומר מדובר בסוג של משחקי הרפתקאות.

חפש את המטמון

זוכרים את המשחק הזה שהיינו משחקים פעם בצופים ובחגיגות ימי ההולדת של החברים שלנו מהגן ומבית הספר? גם ההורים היו מארגנים לנו תוך כדי הפיקניק ביער משחקים של חפש את המטמון ומטמינים כל מיני חפצים שעלינו למצוא אותם בעזרת רמזים. חדר בריחה טוב משלב את אלמנט חפש את המטמון.

מבוכי ובתי אימה ותאטרון אינטראקטיבי

הקהל לא רק יושב וצופה בתאטרון אלא הוא גם חלק אקטיבי מהמופע עצמו. בנוסף, בחדרי בריחה איכותיים משלבים גם כל מיני מבוכים מגניבים שהופכים את החוויה להרבה יותר אותנטית ומיוחדת.

תכניות ריאליטי

בעשר השנים האחרונות אנו נחשפים למגוון רחב של תכניות ריאליטי מכל מיני סוגים ותחומים. בחדרי בריחה מכניסים עולמות של תכניות כמו הישרדות, המירוץ אחר המיליון וכדומה. הרעיון הוא לשלב כל מיני משימות, להיות חלק מקבוצה, לעמוד בפני אתגרים ופתירת חידות.

מה צריך לעשות בתוך חדר בריחה ואילו יכולות נדרשות מאיתנו?

כדי נצליח לעמוד בפני האתגרים והמשימות שמציבים לנו בתוך חדרי הבריחה, יש 4 אלמנטים משמעותיים שכדאי מאוד להתייחס אליהם.

  1. עבודת צוות ותקשורת בין חברי הצוות, שילוב של כמה מוחות ביחד כדי לפתור את המשימות.
  2. תשומת לב לפרטים – בחדרי בריחה יש כל מיני פרטים קטנים שחייבים להתייחס אליהם.
  3. חשיבה יצירתית – חייבים לחשוב מחוץ לקופסה ולהציע כל מיני רעיונות לא קונבנציונליים כדי לפתור את החידה.
  4. היגיון בריא – עוד משהו שיכול לעזור זה לחשוב חד.

רוצים לשמוע עוד מידע על חדרי בריחה בראשון לציון? מחפשים מקום מקורי ומגניב לחגוג יום הולדת, יום כיף או סתם לצאת ביחד עם החברים או המשפחה? במתחם שלנו תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים והצוות שלנו ישמח לסייע לכם בתהליך הבחירה בהתאם לגודל הקבוצה, גילאי המשתתפים והמטרה שלכם.

אנו מציעים לכם 3 חדרי בריחה מהטובים והמעוצבים שנראו בארץ כאשר כל אחד מהם הוא חוויה מאתגרת, כיפית המפעילה את כל החושים. תוכלו ליהנות מחוויית משחק יוצאת דופן ברמה הכי גבוהה שיש ולנסות לפתור את האתגר. אנו מציעים לכם ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ונשמח לענות לכם על כל השאלות. בנוסף, תוכלו לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות ולהתחבר לעולם שכולו חדרי בריחה.

תגובות

Call Now

}