מפגש חברה מחוץ לקופסא – יש דבר כזה?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / מפגש חברה מחוץ לקופסא – יש דבר כזה?

שגרת העבודה שלכם בעסק, היא שגרה די מוכרת: הפגישות הן אותן הפגישות, שעות העבודה קבועות וכך גם המשרדים בהם אתם עובדים. אם אתם יכולים לשבור את השגרה לפסק זמן קצר, למה שלא בעצם? ברוכים הבאים אל "מסתורי"! אנו ממוקמים בעיר ראשון לציון, ומציעים לכם מתחם המותאם בדיוק עבור מפגש חברה מחוץ לקופסא!

 

אצלנו, תוכלו לערוך ישיבות באווירה שונה ושוברת שגרה, להרים כוסית עם העובדים שלכם לקראת השנה החדשה ולחגוג עם מצטייני הרבעון. אירחנו במתחם שלנו פעילויות גיבוש שונות, והפעילות הבאה? היא הפעילות שלכם! אצלנו ב"מסתורי" אתם מקבלים מענה מלא ואיכותי לכל האירועים העסקיים: ישיבות צוות, ימי השראה, יום גיבוש בחדר בריחה וכל אירוע אחר העולה על דעתכם!

 

רגע לפני פעילות הגיבוש: הרמת כוסית

אחד היתרונות הבולטים של המתחם שלנו הוא האפשרות שלכם לחגוג יום גיבוש עם חלק בידורי וחלק פורמלי. אתם רוצים תחילה להרים כוסית, להכתיר את המצטיינים ולשאת דברים? אצלנו, תוכלו לעשות! הפעילויות המרכזיות שאנו מציעים לכם כוללות חדר בריחה וחדר קריוקי, כאשר רגע לפני תוכלו להתכנס עם צוות העובדים שלכם בחדר הישיבות.

 

אולם כנסים כמו זה שאנו מציעים הוא הכל – חוץ מחדר ישיבות שגרתי. מי כמוכם יודעים, כי הרעיונות הטובים ביותר מתעוררים מתוך השראה גדולה, וזוהי המטרה שלנו. חדר הישיבות מעוצב בסגנון מודרני וטרנדי, כך שעם כניסתכם תוכלו לחוש באווירה השונה והמעוררת שאולי תוליד את הרעיון הגדול הבא שלכם. באולם זה ניתן גם לערוך כנסים, הרצאות ותערוכות קטנות לבחירתכם.

 

 

מפגש חברה מחוץ לקופסא – יש דבר כזה?

תנו לעובדים שלכם לברוח!

בתור אלו שעומדים בראש העסק, הרי שאתם יודעים כי מי שמניע אותו הוא צוות העובדים שלכם. בשגרה? לא תתנו להם לברוח! ביום הגיבוש השנתי? תנו להם! חדרי הבריחה במתחם שלנו המוצעים לכם במסגרת מפגש חברה מחוץ לקופסא, מגלמים בתוכם את כל שתוכלו לבקש:

 

• פעילות מאתגרת ומגבשת.

• חוויה של כל הצוות יחד.

• עידוד לשיתוף פעולה והנהגה.

• הצלחה המותנית בהקשבה וחיזוקים הדדיים.

 

עבודת הצוות הצליחה? מראה ליום העבודה הבא

כוחו של חדר הבריחה טמון בעובדה כי הוא מראה להמון דברים אחרים. מה העובדים שלכם לומדים מיום גיבוש שנערך בחדר בריחה?

• ניתן לכבוש מטרות – גם במסגרת זמן מוגבלת.
• כשעובדים בצוות – מצליחים.
• הצורך בקבלת החלטות גם בזמני לחץ.
• פיתוח יכולת הנהגה והובלה של צוות.

מפגש חברה מחוץ לקופסא – יש דבר כזה?

שירת המונים? חדר קריוקי!

העובדים שלכם ידועים באהבתם הגדולה למוסיקה ושירה? זהו הזמן למצוא את הכוכב הגדול הבא! במתחם שלנו תוכלו ליהנות גם מחדרי קריוקי מאובזרים, בו תוכלו לשיר את הלהיטים הגדולים העכשוויים ואת הקלאסיקות הגדולות שכולם אוהבים. אם גם אתם מחפשים מקום לחגוג מפגש חברה מחוץ לקופסא ומלודי במיוחד – "מסתורי" הוא המענה עבורכם!

 

מפגש חברה מחוץ לקופסא גם לפרטיים!

אתם לוקחים חלק בחוגי בית, במפגשים חברתיים מבוססי עולם תוכן משותף או שפשוט יש לכם קליקה שאתם אוהבים לבלות איתה? ישיבה בבתי קפה ומסעדות מספקת לא מעט הנאה, אך מה אם היו אומרים לכם שתוכלו ליהנות קצת יותר? פעילות כדוגמת חדר בריחה, היא פעילות שלא משנה כמה מדברים עליה, הרי שלא ניתן באמת להעביר את החוויה הצפויה באמצעות מילים.

 

הגיעו עם ההרכב האהוב עליכם, עם ראש פתוח ועם המון סקרנות! אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם את עוצמת החוויה המגולמת בעולם מדומיין ומסתורי שבו אתם השחקנים הראשיים. אנחנו ב"מסתורי" חוגגים אתכם את האירועים המרגשים בחייכם, וגם את ימי השגרה שאתם רוצים לעתים פשוט לתבל…

תגובות

Call Now

}