חדר בריחה למתחילים – יש דבר כזה?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה למתחילים – יש דבר כזה?

גם מסע ארוך, מתחיל בצעד קטן. או במילים אחרות? גם שחקנים מעולים בחדרי בריחה, התחילו פעם את דרכם בחדר הראשון שהם עשו. לא מעטים שואלים אותנו האם ישנם חדרי בריחה למתחילים, והתשובה היא שלא ממש. אצלנו ב"מסתורי", ניתן להתאים את החדר כך שהוא יתאים לרמה שלכם. חדר בריחה למתחילים הוא חדר בריחה שמוצע בכמה רמות שונות – מרמה למתחילים ועד רמה למתקדמים. 

במידה וטרם שיחקתם בחדר בריחה, נמליץ לכם בחום על חדר בריחה למתחילים ברמה הקלה ביותר. המשחק הראשון שלכם יהיה מעין פיילוט, שמאפשר לכם להסתגל לסביבה, לשלל הגירויים ולניהול נכון של הזמן. נציין שוב כי חדר בריחה למתחילים איננו חדר "מיוחד", אלא חדר קיים המוצע בכמה דרגות משתנות. המשמעות היא שאתם זוכים לחוות את החוויה העוצמתית והמאתגרת ביותר!

"הבנתי, אבל איך אני נערך לפני לחדר הבריחה?"

לקראת חדר בריחה אין צורך להיערך, אלא שהדרישה היחידה היא רק להגיע בזמן! שמענו אינספור מיתוסים על כך שישנם אנשים שמנסים לגבש אסטרטגיות, פותרים חידות וקוראים מדריכים על חדרי בריחה. אין כל צורך להיערך מראש, אלא שמה שאתם צריכים בעיקר הוא להגיע עם מצב רוח טוב, קבוצה של שחקנים שאתם אוהבים ורוח תחרותית. תופתעו, אך המון שחקנים שמתנסים לראשונה בחדר בריחה, מצליחים לסיים את החדר, וגם בזמנים יפים.

טיפים מעולים לחדר הבריחה הראשון שלכם! 

אם גם אתם מגיעים אלינו ל- "מסתורי" בקרוב לחדר הבריחה הראשון שלכם, לפניכם מספר טיפים שיוכלו למקד אתכם ולמצות את השהות שלכם בחדר:

  • ריכוז. אולי הדבר שקשה ביותר לדרוש מכם הוא להיות מרוכזים. מדוע? משום שחדר הבריחה גדוש בגירויים – ממראות ועד צלילים. לעתים, קשה מאד להתמקד על העיקר, וכל התפאורה שמסביב מטשטשת את המהות ואת האלמנטים בהם אתם צריכים להתמקד. תחילה, סביר כי תהיו מסוחררים ותצטרכו כמה דקות להסתגל, וזה בסדר. אחרי שאתם צולחים את החלל הראשון בחדר, תגלו כי כבר קל יותר להתמצא.
  • עבודת צוות. חדר בריחה לא מתאים לשחקן יחיד, ונדרשת בו עבודת צוות. חשוב מאד לקחת בחשבון את הדעות של החברים שמשחקים אתכם, לדעת להוביל וגם להיות מובלים כשצריך. 
  • חלוקת משימות. אמנם אתם לא יכולים לתכנן זאת מראש, אך בהחלט שכדאי לנקוט באסטרטגיה מקדימה. לדוגמא: חלוקת משימות לכל המשתתפים, כך שכל אחד מכם יתמקד על אזור אחר בחדר. המטרה היא כמובן לאתר רמזים רלוונטים שיאפשרו לכם לפתור חידות כמה שיותר מהר.
  • להמר. זה בסדר להמר, וזה חלק מהעניין. עדיף להמר על פתירת חידות ולטעות, מאשר לבזבז זמן בניסיון לחשוב מהי דרך הפתרון הנכונה. 
  • ניהול נכון של זמן. אל חדר הבריחה לא תוכלו להיכנס עם שעון, וזה חלק מהעניין – לאפשר לכם לצלול לעולם שמנותק מהעולם שבחוץ. עם זאת, חשוב שתדעו להעריך זמנים ולהבין מתי אתם מבזבזים זמן רב על נקודה מסוימת בחדר. במידה ותרצו, המפעיל שלנו יוכל לעדכן אתכם בקצב ההתקדמות שלכם ובכמה זמן נשאר לכם. 

גם אתם רוצים לשחק ב"מסתורי"? חדר בריחה למתחילים ערוך עבורכם ובשבילכם! אנו מציעים מחירים נוחים לקבוצות, ומארחים שלל אירועים:

  • ימי הולדת ומסיבות הפתעה
  • מסיבות גיוס ושחרור
  • מסיבות רווקים ורווקות
  • אירועי חברה וגיבוש ועוד…

נשמח לערוך מולכם איתור צורך מקדים, ולהתאים על בסיס אופי הקבוצה את חדר הבריחה המתאים ביותר! כל חדר שלנו מאופיין בעלילה אחרת, ומזמן חוויה שונה, מסתורית ומעוררת. חדר בריחה למתחילים – רק עם "מסתורי"!

תגובות

Call Now

}