גדלים בשנה? חוגגים בגדול בחדר בריחה!

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / גדלים בשנה? חוגגים בגדול בחדר בריחה!

המון הורים מעידים כי הם מתרגשים יותר מהילדים לקראת יום הולדתם. ואכן, אין עוד דבר מרגש יותר מאשר לחגוג יום הולדת ליקר לכם מכל!

אנחנו ב"מסתורי", מזמינים גם אתכם לחגוג את היום שבו נולד ילדיכם בחדרי בריחה! אנו מציעים חבילת יום הולדת חדר בריחה – כזו שתשמח את הילדים, תעניק להם חוויה שונה ובעיקר המון כייף.

בשונה מפעילויות אחרות בימי הולדת, חדרי הבריחה מספקים דבר נוסף מלבד כייף והנאה: חוויה מלמדת. אנו גאים להעניק ערך מוסף לכל הילדים החוגגים, כך שאותה חגיגה משמחת תהיה גם מעשירה וחינוכית.

מה מלמדים חדרי הבריחה את הילדים, גם ביום ההולדת?

  • הקשבה ושיתוף פעולה
  • לקיחת סיכונים
  • איך לנהל זמן
  • עבודה תחת לחץ של זמן
  • חידוד החשיבה ולחשוב מחוץ לקופסא

מאיזה גיל מוצעת חבילת יום הולדת חדר בריחה?

חדרי הבריחה מותאמים לילדים מעל גיל 8. לא אחת אנו מקבלים פניות של הורים שחוגגים יום הולדת לילדים קטנים יותר. החוויה של הילדים היא הדבר החשוב לנו ביותר, בטח שביום ההולדת.

הניסיון שלנו לימד אותנו כי גיל 8 הוא הגיל שבו חדר הבריחה אכן יכול להיות פעילות מדליקה, מרגשת ומאתגרת לחגיגה. בגילאים קטנים יותר, ישנו החשש כי הילדים לא יגלו עניין. 

הילד שלי חוגג בעוד חודש. עוד אפשר לסגור?

בהחלט! אנו ממליצים בחום לשריין את חדר בריחה ליום הולדת לפחות כשבועיים מראש. מדוע? ראשית, משום שעלינו לשריין לכם את החדרים הרלוונטים בהתאם למספר הילדים החוגגים.

בנוסף, עלינו להיערך מבחינה לוגיסטית, כך שנוכל להתחייב על חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת! והדבר החשוב ביותר: עליכם להודיע לכל החברים של ילדיכם כי הוא חוגג, וכדאי להודיע להם מספיק זמן מראש מתי מתקיימת החגיגה והיכן. 

איך נראית חגיגת יום הולדת בחדר בריחה?

אם גם אתם רוצים לחגוג לילדיכם יום הולדת בלתי נשכח – אתם במקום הנכון!

במתחם "מסתורי", אנו מתאימים את חגיגת יום ההולדת אליכם! מעבר לשלושה חדרי בריחה מדליקים ומאתגרים, יש לנו במתחם גם חדר קריוקי, כך שהילדים יוכלו להופיע ולשיר את הלהיטים האהובים עליהם.

חשוב לנו לציין כי יום הולדת בחדר בריחה לא  מתחיל ונגמר בפעילות החדר בלבד, אלא שמצפה הרבה מעבר לזה:

  • קבלת פנים שמחה ומפרגנת לילד החוגג ולכל החברים! בשלב זה נכבד את הילדים עם שתייה וחטיפים אהובים
  • בהמשך, נחלק את הילדים להפעלה המרכזית – חדר הבריחה. כל קבוצה של חברים תיכנס לחדר עם מפעיל, כך שיש מי שמנחה וממקד אותם.
  • לבסוף, נסיים בטקס העוגה החגיגי והמרגש, נאכל פיצות טעימות ונברך את הילד החוגג!

כמה ילדים יכולים להשתתף בכל חדר בריחה?

חדרי הבריחה שלנו מותאמים לעד מקסימום 10 שחקנים. אל חשש, גם אם ילדיכם מזמין 25 חברים ליום ההולדת, ניתן לחגוג איתנו. כאמור, הילדים יתחלקו לקבוצות, וכל קבוצת חברים תיכנס לחדר בריחה אחר.

כמובן שילדיכם יוכל לבחור את הקבוצות, מי ישחק איתו ובאיזה חדר בריחה הוא ישחק. זו הזדמנות מצוינת להוסיף מעין אלמנט של תחרות בריאה בין הקבוצות, כך שהקבוצה שתצא ראשונה מהחדר – תוכתר כאלופת חדרי הבריחה!

אז למה אתם מחכים? בואו נתחיל לתכנן את יום ההולדת!

חבילת יום הולדת חדר בריחה תעניק לכל הילדים חוויה בלתי נשכחת! חדרי הבריחה מעודדים את הילדים לעבודה משותפת, חשיבה מחוץ לקופסא ועמידה באתגרים.

שביעות הרצון של הילדים מפעילות זו מאד גבוהה, והסיפוק הגדול ביותר הוא לראות את השמחה וההתרגשות שלהם – במהלך המשחק ולאחריו. יום ההולדת הבא? יום ההולדת של ילדיכם!

תגובות

Call Now

}