חדרי בריחה בתקופת הקורונה – מה חשוב לדעת?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדרי בריחה בתקופת הקורונה – מה חשוב לדעת?

בתקופת הסגר, היה חשוב גם לכם לשמור על ההנחיות ולהישאר בבתים. כעת, יש לכם את האפשרות לברוח! אנחנו ב"מסתורי" פועלים בהתאם להנחיות, ומזמינים גם אתכם לברוח לשישים דקות מהשגרה ולהיכנס לעולם דמיוני ומרתק שבו אין קורונה, אלא רק רמזים, חידות, עלילה מסקרנת ותפאורה מרהיבה!

משבר הקורונה אולי ממשיך להכתיב מה אפשר לעשות (ובעיקר מה אי אפשר לעשות), אך כיום ברור כי הדבר הנכון הוא לא להימנע, אלא ללמוד לחיות במצב החדש. חדרי הבריחה שלנו יעניקו גם לכם אתנחתא של שעה, ימלאו את האנרגיה שלכם ויעלו על פניכם חיוך!

אנו מתחייבים על שמירת כל ההנחיות, כאשר המוטיבציה היא להבטיח את שלומכם ובריאותכם. 

שומרים על הפרדה בין המפעילים ובין השחקנים

בכדי לשמור על הבריאות שלכם ועל בריאות העובדים שלנו, אנו מקפידים ככל הניתן על הפרדה. בשונה מבילויים אחרים שבהם המפגש בין המבלים למארחים בלתי נמנע, אצלנו בחדר הבריחה אתם יכולים להיות רגועים: המפגש ביניכם ובין המפעיל יתקיים רק עם הגעתכם אל החדר ובמהלך התדרוך הקצר. לאורך כל הפעילות המפעיל ילווה אתכם, אך חיצונית לחדר בו אתם משחקים. 

שומרים על ההנחיות גם עם כמות המשתתפים

אנו נצמדים לכל ההנחיות ומתעדכנים דרך קבע בהגבלות החדשות. חדרי הבריחה שלנו מותאמים לעד 10 משתתפים במקסימום, כך שאנו עומדים בתקנים. לכן, במידה ותרצו לחגוג יום הולדת אינטימי או יום גיבוש לצוות העובדים, דלתות חדרי הבריחה שלנו פתוחות בפניכם! 

לא מאכזבים את הילדים – חוגגים יום הולדת!

אולי תכננתם יום הולדת קצת אחרת לילדכם, אך אין זה אומר שלא תחגגו בכלל! בעקבות ההנחיות החדשות באשר להתקהלויות, לא ניתן לחגוג אירועים עם מספר רב של אורחים. יום ההולדת השנה יהיה אולי שונה, אך אין זה אומר שהוא יהיה פחות שמח, צבעוני ומהנה! ניתן לחגוג יום הולדת אינטימי לילדכם – עם החברים הכי טובים!

לחגוג עם מספר חברים בחדר הבריחה בלי לדחות את יום ההולדת:

  • לא דוחים את חגיגת יום ההולדת – לא מאכזבים את ילדכם
  • הבחירה לחגוג אירוע קטן ומצומצם (בהתאם להנחיות), תבטיח שיתוף פעולה מצד ההורים שילדיהם מוזמנים
  • חוויה מגבשת, חינוכית, מלמדת ומעצימה לילדים!

פעילות שוברת שגרה בדמות חדר בריחה – כל היתרונות:

  • בשונה מבילויים אחרים בהם אתם מגיעים במגע עם מבלים אחרים, בחדר הבריחה אתם מגיעים במגע עם "הקפסולה" שאיתה הגעתם. חדר הבריחה סגור ושמור אך ורק למשחק שלכם – אתם עם חבריכם/בני המשפחה וכן הלאה.
  • מדובר על פעילות של 60 דקות בלבד ולא על פעילות ארוכה ומתמשכת 
  • ויתרון חשוב שראוי להזכיר: דווקא במציאות הנוכחית שמעוררת בהלה (ולעתים גם חרדה), חדרי הבריחה משחררים מתחרים ויוצרים הקלה נפשית. בילוי של 60 דקות אל "מחוץ למציאות", יוצר הרפיה ומרגיע.

תגובות

Call Now

}