חדר בריחה במרכז לילדים

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה במרכז לילדים

האתגר, אולי הגדול ביותר שלכם, בתור הורים הוא למצוא תעסוקה לילדכם. רוצים לחשוב לרגע על אתגר גדול אף יותר? הניסיון שלכם למצוא בכל שנה פעילות מדליקה ליום הולדתם.

אנחנו ב"מסתורי" מזמינים גם אתכם לחגוג איתנו באירועים הפרטיים שלכם וגם בכל יום שבשגרה עם חדר בריחה במרכז לילדים!

להיט חדרי הבריחה (שאולי אתם גם מכירים בשם "אסקייפ רום" או "אקזיט רום"), כבר מזמן לא מכוון אך ורק לקהל בוגר.

מדובר על פעילות דינאמית, מסקרנת ומאד מגוונת שאמנם אורכת רק 60 דקות, אך ללא ספק תדברו על החוויה הרבה אחרי…חוויה מקורית המספקת לכם זמן איכות משפחתי איכותי. אמרתם אסקייפ רום במרכז לילדים? אמרתם "מסתורי"!

חדר בריחה במרכז לילדים

כשאתם מחליטים להקים את הילדים מהספה…

גם אתם, כמו עוד הרבה הורים אחרים, לבטח מנסים פעם אחר פעם להקים את הילדים מהספה: לעתים זו הצפייה הממושכת בטלוויזיה, ולעתים זהו דווקא האייפד או כל מכשיר אחר שהם מרותקים אליו למשך שעות.

 

אתם כילדים, הייתם סקרנים יותר ואקטיביים יותר, אך אין זה אומר שזוהי גזרה. חדר בריחה במרכז לילדים חושף בפני הילדים את העולם הגדול שבחוץ, תוך מתן דגש על דמיון, צבע וחידות.

 

אחד היתרונות הגדולים ביותר של חדר בריחה במרכז לילדים, הוא היכולת שלכם, ההורים, לעורר בילדכם סקרנות. במשך שעה אחת, נכנסים הילדים אל עולם שעטוף בחוסר ודאות, כאשר הדבר היחיד שהם יודעים הוא שעליהם לצאת ממנו בתוך 60 דקות – אתכם או בלעדיכם.

 

על מנת ליהנות מטעם ההצלחה, הילדים עושים הכל על מנת לזהות רמזים, לפתור חידות ולהצליח לפצח את המשימה.

 

אנחנו ב"מסתורי" נעניק לכם כמשפחה, או לילדכם כקבוצה קטנה שמשחקת לבד, תדרוך מלא טרם הכניסה לחדר.

 

מה חשוב לדעת על תדרוך שכזה?

  • מדובר על תדרוך הכרחי לאלו מכם שמשחקים פעם ראשונה.
  • נעניק לכם רמזים דקים שיאפשרו לכם להתקדם מהר יותר בחדר.
  • הוראות בטיחות כלליות של "עשה" ו"אל תעשה".
  • יחד, ניכנס לאווירה המסקרנת של חדרי הבריחה.

 

מעודדים את הילדים להקשבה ושיתוף פעולה

חדר בריחה במרכז לילדים כמו חדר הבריחה שלנו, גם מעודד את הילדים לעבוד יחד וגם מעודד אותם לפתח הקשבה פעילה. באטרקציה של שישים דקות בלבד, הילדים לומדים המון על חברות, מנהיגות, עבודת צוות ובעיקר: אין מטרה שלא ניתן לכבוש אותה.

 

אנחנו ב"מסתורי" גאים לראות את הילדים משחקים ונהנים פעם אחר פעם, וחשים סיפוק אדיר להעניק להם ארגז כלים שנרכש דרך הפעילות המשותפת.

 

אנו מציעים מגוון רחב של חדרי בריחה, הכוללים בין היתר: הודיני, אבירי השולחן העגול וטורפדו. במידה ואתם מגיעים בהרכב משפחתי או שאתם מעוניינים לחגוג אירוע לילדים, אנא הודיעו לנו מראש.

 

נמליץ לכם על חדר הבריחה המתאים ביותר להרכב המשתתפים, כך שאתם והילדים תוכלו ליהנות מפעילות נפלאה ומותאמת אליכם.

יום הולדת יש רק פעם בשנה, ובדיוק בגלל זה…

בכל שנה מחדש, מחכים הילדים ליום החג שלהם – יום הולדת! במקום ששנה נוספת הילדים ישבו בפאסיביות אל מול מפעיל, למה שהם לא יהפכו להיות כוכבי החגיגה? חדר בריחה במרכז לילדים שם את הילדים במרכז.

 

במקרה הזה, הילדים הם אלו המפעילים את עצמם, הכוח בידיים שלהם והם אלו המייצרים את החוויה. חדר בריחה במרכז לילדים מאתגר את הילדים מחשבתית, מחדד אצלם את הכישורים החברתיים ובעיקר – נותן להם לחוות טעם של הצלחה אדירה!

 

אנו מזמינים גם אתכם אלינו, אל "מסתורי"! המתחם שלנו נמצא במרכז הארץ, בעיר ראשון לציון, כך שתוכלו להגיע אלינו בקלות דרך צירי תנועה מרכזיים. אז איזה אירוע חוגגים יחד בקרוב?

תגובות

Call Now

}