חדר בריחה לכל המשפחה – חוויה מלכדת

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה לכל המשפחה – חוויה מלכדת

אחד הדברים הכי חשובים לנו בחיים זה המשפחה שלנו. אנחנו אמנם גרים באותו בית אבל לא תמידי יוצא לנו לראות אחד את השני כמו שהיינו רוצים. הרי כמה זמן כבר יוצא לנו לבלות עם הילדים והמשפחה יחד? כשיש ימי הולדת, אירועים מיוחדים לנו ולילדים, קצת בסופי שבוע וגם כשהילדים גדלים לכל אחד יש את העניינים שלו וזה כמובן לגמרי בסדר.

ובכל זאת, מדי פעם חשוב מאוד להשקיע בזמן איכות ביחד. חשוב לקבוע דייט משפחתי, חשוב שנהיה אחד עם השני ונבלה בלי גירויים חיצוניים, בלי מסכים, ממש נהיה ביחד. חדר בריחה לכל המשפחה – חוויה מלכדת. חדרי בריחה למשפחות הם חדרים אשר מתאימים בעצם גם לילדים שלנו.

למה זה כל כך חשוב לקחת את הילדים לשחק ולהיות חלק מחדרי הבריחה?

ראשית כל זו הזדמנות עבורכם ועבורם להתנתק מהטאבלטים, המחשבים והפלאפונים ולשחק ביחד, אחד עם השני, פנים אל פנים. כשאתם בחדרי בריחה עם הילדים אתם איתם באינטראקציה למשך שעה שלמה ללא גירויים חיצוניים. עולם דמיוני שבו יש לכם הזדמנות לראות את הילדים כוכבים, מבריקים, פותרים חידות ומאגדים מוחות.

זו חוויה שהיא לא רק אחרת לגמרי ממה שאנחנו רגילים, זו חוויה מעשירה, מגבשת וייחודית. מניסיון שבו צפינו באינספור משחקים של משפחות, אנו שמים לב שבדיוק במקומות שהמבוגרים נתקעים, דווקא הילדים מצליחים לפתור את החידות בצורה מדהימה.

מדוע לילדים זה עובד?

ילדים חושבים אחרת מאיתנו המבוגרים. יש להם חשיבה יצירתית, הם חושבים מחוץ לקופסא וזה בדיוק מה שצריך כדי לפתור את החידה. הם פחות מקובעים והם מצליחים לפתור את החידות בדרכים שונות, הם פשוט מנסים הכל, גם מה שנראה להם לא כל כך הגיוני. מסתבר שכשמנסים זה פשוט עובד.

חדר בריחה זו הזדמנות נפלאה בשבילכם המבוגרים ובשבילם הילדים לראות את הדברים באופן שונה ולהעצים את הילדים.

אז מאיפה זה בא בכלל חדרי בריחה לכל המשפחה?

עד לפני מספר שנים בכלל לא היו חדרי בריחה שמתאימים לילדים. הנושאים של החדרים ברוב המקרים לא היו מתאימים וכך גם רמת הקושי של החידות. עם הזמן, הבינו שילדים רוצים להיות חלק מהחוויה הזו. בחרנו נושאים שאין בהם בעיות מוסריות והחידות הן לפי רמת קושי ככה שבקלות ניתן להתאים את זה לילדים.

אז אם אתם מחפשים פעילות שהיא גם מגבשת, גם מקורית וגם כיפית, לכם ולילדים, זה הזמן להזמין מקום באחד מחדרי הבריחה שלנו. אנחנו נשמח לסייע לכם לבחור את החדר המתאים בהתאם לגילאים של הילדים ובהתאם לגודל הקבוצה.

רוצים לשמוע עוד מידע על חדרי בריחה שיתאים בדיוק לצרכים שלכם? הצוות של חדרי הבריחה במיסתורי ישמח מאוד לסייע לכם לבחור את החדר שהכי מתאים לכם ולחברי הקבוצה שלכם מבין 3 חדרי בריחה מהמושקעים שנראו בארץ. החדרים שלנו מעוצבים, צבעוניים ומרתקים וזכו לביקורות מעולות בקרב המשתתפים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לפנות אלינו דרך האתר או לאחד מהמספרים הבאים: 054-4248855, 072-3942917 ונשמח לתת לכם מענה לכל השאלות ולסייע לכם לבחור את הפעילות שהכי מתאימה לכם בהתאם לגודל הקבוצה, האירוע, המטרה, התקציב שלכם ועוד… אתם מוזמנים גם לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות בפייסבוק ובאינסטגרם. ניתן גם לשלוח מייל לכתובת info@mistory.co.il. חדרי הבריחה ממוקמים ברחוב משה לוי 9 בראשון לציון.

תגובות

Call Now

}