כל התשובות לכל השאלות על חדרי בריחה!

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / כל התשובות לכל השאלות על חדרי בריחה!

כל מה שאתם יודעים בשלב זה הוא שאתם רוצים לשחק בחדר בריחה. מעבר לזה? אתם לא יודעים יותר מדי. רגע לפני שגם אתם סוגרים חדר ומגיעים אל מתחם "מסתורי", אנו שמחים לענות לכם על השאלות השכיחות ביותר. במידה ויש לכם שאלות נוספות, אנו זמינים לכם!

בקצרה: מהו חדר בריחה? משחקי חדר בריחה מבוססים על רעיון פשוט: יש לכם 60 דקות בכדי לפצח חידות, ולצאת מהחדר כמנצחים. כל חדר בריחה מבוסס על עלילה אחרת, ובהתאם גם הרמזים והחידות משתנים. עליכם לעבוד בשיתוף פעולה עם השחקנים הנוספים, לקחת סיכונים, להמר ולחשוב מחוץ לקופסא. הרמזים יכולים להיות כתב סתרים, שעה בשעון או אפילו צליל. העירנות שלכם? קריטית!

למי חדרי הבריחה מתאימים?

אפשר לומר כי במידה רבה היתרון הגדול ביותר של משחקי חדר בריחה, הוא העובדה כי הם מתאימים פשוט לכולם! לרוב, נהוג לתחום בין אטרקציות שונות, כאשר ישנו סיווג לאטרקציות המתאימות לילדים וכאלו המתאימות לבוגרים. חדרי הבריחה לעומת זאת מצליחים להגיע פשוט לכולם – מילדים בגיל 8, דרך חבר'ה צעירים בשנות העשרים ועד אנשים מבוגרים. לא משנה בני כמה אתם – משחקי חדר בריחה יספקו גם לכם אתגר, הנאה והמון כייף!

החדרים מתאימים גם לדוברי אנגלית?

אנחנו ב"מסתורי" מזמינים גם את דוברי האנגלית לשחק איתנו! ישנם חדרים המבוססים על רמזים וחידות בעברית, כך שהם מוצעים מראש לקהל מצומצם יותר – רק דוברי עברית. החדרים שלנו לעומת זאת, מתאימים גם לאלו מכם שרוצים להגיע עם קולגות, משפחה או חברים מחו"ל. לשפה? אין משמעות. לשפה המשותפת ביניכם? משמעות רבה!

איך אדע איזו רמת קושי מתאימה לי?

רמת הקושי מותאמת בהתאם לניסיון שלכם בחדרי בריחה. המון פעמים שואלים אותנו אם יש קשר לניסיון בתשבצים, סודקו או משחקי חשיבה. התשובה? לא. חדרי הבריחה הם "טיפוס" מאד ספציפי, כך שכל עוד אין לכם בהם ניסיון, נמליץ על רמת הקושי הקלה ביותר. אנו מתאימים את חדרי הבריחה אליכם מבחינת הרמה – כך שתוכלו לבחור בכל חדר! 

מהי הדרך היעילה ביותר להתכונן לחדר בריחה?

בכנות, אין באמת צורך להתכונן. חלק מהעניין הוא להיכנס אל הלא נודע עם הכניסה לחדר. סביר מאד כי ידרשו לכם כמה דקות להסתגל לעניין, אך במהרה תצליחו להבין על מה אתם צריכים להתמקד, על מה פחות ואיך לנצח את המשחק. אנו ממליצים שלא לקרוא בפורומים שונים על חדרי בריחה, פשוט מאחר וישנו חשש כי תיחשפו לספויילרים שיגלו לכם את הפתרון לחידות, וחבל.

רגע, אבל אם לא נצליח לפתור את כל החידות?

גם אם זהו המשחק הראשון שאתם עתידים לשחק, ישנו סיכוי כי תצליחו להתמודד עם כל החידות ולנצח! חלק מההצלחה במשחק מבוסס על ניהול נכון של זמן ויכולת עבודה תחת לחץ. לכן, במידה ונזהה כי אתם מתעכבים יותר מדי על פתרון חידה מסוימת, נציע לכם עזרה – רמז דק, עבה או פתירת החידה כולה. אתם אלו שתחליטו האם לקבל את העזרה שלנו או לא. בסופו של דבר, חשוב לנו מאד שתעברו בין כל החדרים בחדר הבריחה, כך שתוכלו ליהנות מהחוויה במלואה! 

האם החדרים אצלכם נגישים?

חשוב לנו לגעת בכמה שיותר אנשים, ולאפשר לכל אחד ליהנות מהאטרקציה של משחקי חדר בריחה! לכן, חלק מהחדרים שלנו מונגשים לנכים על כיסאות גלגלים. בנוסף, את חלק מהחדרים ניתן להתאים גם לאנשים הסובלים מלקות שמיעה. נשמח למסור לכם פרטים נוספים.

תגובות

Call Now

}