רעיונות מעולים לחגיגת אירוע חברה!

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / רעיונות מעולים לחגיגת אירוע חברה!

שנים רבות אירועי החברה היו נחגגים בהרמת כוסית רשמית בחדר הישיבות במשרד. לאחרונה, ניתן לראות כי מנהלות הרווחה, המנהלים והבעלים של החברות השונות, מבינים כי יש להשקיע בהון האנושי קצת יותר. אירוע חברה אמנם לא שם את הדגש על יצירת קשרים עסקיים חדשים, אך למרות זאת הוא מסתמן כאירוע העסקי החשוב ביותר. מדוע? משום שבכוחו לשמר את שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה, ולתת להם סיבה נוספת להמשיך ולצעוד אתכם בדרך העסקית שלכם.

אנחנו ב"מסתורי" מזמינים גם אתכם לעצור את שגרת העבודה ליום אחד בלבד, ופשוט לחגוג! המתחם שלנו הממוקם בראשון לציון, מבסס בעבורכם את התנאים לחגיגה ייחודית, עשירה ובלתי נשכחת! אז איך אתם תרצו לחגוג את אירוע החברה שלכם?

ההשקעה באירוע החברה, היא ההשקעה בעובדים שלכם

מעשים חזקים ממילים, כך שלא משנה כמה פעמים אתם אומרים לעובדים שלכם "תודה" בשגרת העבודה, צריך גם לעשות למענם. אירוע החברה נחשב לאירוע עסקי – אך כזה שבו תשומת הלב מוענקת לצוות שלכם. כשאתם משקיעים באירוע חברה, אתם משקיעים בצוות המסור שלכם, זה שהולך אתכם יד ביד וזה שמשקיע את זמנו ואת הידע הרב שלו בקידומכם. אירוע חברה מוצלח חייב להיות מבוסס על כמה דברים עיקריים:

  • אירוע שמחזק, מגבש ומלכד את העובדים
  • אירוע הנחגג מחוץ לכותלי המשרד על מנת לשבור את טעם השגרה
  • אירוע שמעניק חוויה ייחודית, מהנה ובלתי נשכחת

אירוע חברה בחדר בריחה מסתורי

אצלנו ב"מסתורי", ניתן לחגוג בחדרי הבריחה עם  צוות קטן של 5 אנשים ועד מחלקה גדולה של כ-50 משתתפים! בחדרי הבריחה, אתם יוצאים עם הצוות שלכם למסע בן 60 דקות, לאורכו תצטרכו להפגין את היכולות שלכם כצוות ולהצליח לפצח כמה שיותר חידות. אנחנו חוגגים המון אירועי חברה, פשוט מאחר ומנהלים רבים מבינים את הפוטנציאל האדיר שבאטרקציה שכזו. חדר בריחה מאתגר לא מציע עוד פעילות שגרתית, אלא פעילות שרוקמת קשרים חברתיים, מעודדת יצירתיות ומצריכה מהעובדים שלכם להאמין זה בזה לטובת ההצלחה המשותפת.

שירו את ההצלחה שלכם בחדר קריוקי!

אפשרות נוספת לחגיגת אירוע החברה, היא בחדר קריוקי! כידוע, שגרת העבודה יכולה להיות מעט לוחצת ומעט מעיקה. הדרך לשחרר את המתחים ולהחצים ולקרב לבבות? עם מוסיקה כמובן. כל עובד שלכם בתורו, יוכל לעלות לנאמבר מיוחד שבו הוא יפגין את יכולות השירה שלו. מוסיקה מאחדת, בונה גשרים ויוצרת שיח מלהיב ומפרגן בין כל העובדים. חדר הקריוקי שלנו כולל מסכי ענק, אייפדים לבחירת השירים ומערכות תאורה וסאונד מתקדמות. השקענו רבות בעיצוב חדר הקריוקי, שעוצב על ידי אמני גרפיטי מובילים.

כמובן שניתן לשלב גם פעילות בחדרי הבריחה וגם את חדרי הקריוקי ובכך ליצור אירוע מושקע, גדול ויחיד מסוגו. 

אירוע חברה בחלל אירוח מעוצב!

אחרי שתסיימו את הפעילות הנבחרת על ידכם, תוכלו להתארח בחדר האירוח שלנו! ב"מסתורי" ישנם 5 חדרי אירוח במגוון גדלים, כך שתוכלו לבחור את זה המתאים לכם ביותר בהתאם למספר המשתתפים. ברשותנו חדר גדול המכיל עד כ-80 אורחים! אז איך תמשיכו את החגיגה שלכם לאחר חדר הבריחה או חדר הקריוקי?

חדר האירוח שלנו מתאים להקראת נאומים, חלוקת תעודת למצטיינים, ישיבות סיכום שנה וזהו המקום גם להרים לחיים עם העובדים היקרים שלכם. מדובר על חדר מאובזר הכולל מקרן ומסך, וגם מערכת סאונד מתקדמת. נשמח לארח גם אתכם באחד האירועים העסקיים החשובים לכם ביותר – אירוע החברה עם הצוות המנצח שלכם! 

בורחים או שרים? מקומכם איתנו!

מעוניינים לחגוג איתנו את אירוע החברה שלכם? נשמח להציע לכם חבילה המותאמת לצרכים ולמטרות שלכם! אנו מתאימים את עצמנו לחברות בוטיק וחברות גדולות, הכל בהתאם למספר העובדים והתקציב העומד לרשותכם. השאירו לנו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם! 

תגובות

Call Now

}