איך בנוי דירוג חדרי בריחה?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / איך בנוי דירוג חדרי בריחה?

למרות שהייתם רוצים, לא בכל יום מזדמן לכם להגיע לפעילות של חדר בריחה. מאחר ומדובר על אטרקציה כה מיוחדת, אתם רוצים להבטיח מעל לכל ספק שהחוויה שלכם תהיה פשוט חוויה בלתי נשכחת! הדרך לעשות זאת? לבדוק את דירוגי החדרים השונים רגע לפני שאתם מבצעים הזמנה.

ואכן, דירוג של חדרי בריחה מאפשר לכם לדעת לקראת מה אתם הולכים: אילו חדרים מומלצים יותר, ואילו חדרים מומלצים פחות. גם אתם תמיד תהיתם על פי אילו קריטריונים שחקנים מדרגים את החוויה שלהם? אנחנו שמחים להציג בפניכם – 5 הפרמטרים לפיהם מבוססים דירוגי חדרי הבריחה:

1. עלילה מקורית

איך שלא תסתכלו על זה, אתם מגיעים לחדר בריחה בעיקר בכדי להתנתק מהמציאות ומהשגרה. המטרה של חדר הבריחה (בין היתר), היא להכניס אתכם לעולם מרתק ומסתורי של פנטזיה. העלילה של החדר, היא זו שתעניק לכם את אותו טעם מיוחד, מסקרן ומרגש! אנחנו שמחים להציע לכם חדרים המבוססים על עלילות מקוריות, ובאפשרותכם ליהנות מחדר הודיני, טורפדו או אבירי השולחן העגול. מבלי שהעלילה תהיה מקורית ומעניינת, הרי שדירוג החדר לא יהיה גבוה. 

2. מורכבות החידות

בסופו של דבר, אתם רוצים את אותו אתגר מחשבתי המאפיין את חדרי הבריחה. שימו לב כי חידות מורכבות מאפיינות גם חדרים פשוטים יותר. חידה מורכבת היא חידה שהפתרון שלה מצריך מכם לעבוד בצוות, להשתמש בחפצים בצורה יצירתית ולחשוב מחוץ לקופסא. ככל שהחידות מורכבות יותר וגורמות ליותר עניין ומתח – כך חדר הבריחה ידורג גבוה יותר. חידות קלות ופשוטות? קצת מפספות את הרעיון של להתמודד אל מול אתגר מחשבתי ולמתוח גבולות.

3. השקעה בעיצוב ובתפאורה

האם לדעתכם הייתם מתרגשים מחדרי בריחה מאולתרים אצלכם בבית? ככל הנראה, לא. הסיבה? היעדר התפאורה והעיצוב. חדרי הבריחה המושקעים והמדורגים גבוה, הם חדרים המעוצבים בתפאורה מושקעת! בכל קיר/תמונה, אפילו במנורה שעל התקרה, מושקעת חשיבה בכדי להעניק לכם את החוויה במלואה. העיצוב מותאם כמובן לעלילת החדר – זאת בכדי ליצור בעבורכם את התחושה הקרובה ביותר לדבר האמיתי. 

4. רמת האירוח וקבלת הפנים

בחדרי הבריחה בארץ יש מגוון רחב של צורות אירוח שונות. מחדרי בריחה המציעים מים קרים ושירותים בפינת ההמתנה ועד כאלה המציעים עמדת קפה עשירה, נשנושים בפינת ההמתנה, קריוקי כדי להעביר את ההמתנה בכיף ואפילו יכינו עבורכם קבלת פנים מושקעת עם בלונים ושיר יומולדת אם רק תציינו שאתם חוגגים. ככל שהאירוח יותר מפנק החוויה יותר מהנה ובהתאם דירוג חדר הבריחה עולה. 

5. אדיבות הצוות המקצועי

למרות שמדובר על משחק עצמאי שאתם מובילים ומנהלים אותו, עדיין חשובה חווית השירות. דירוג החדר מושפע גם מהשירות שאתם מקבלים:

  • אדיבות הצוות בעת הזמנת החדר
  • ההסבר המקדים בטלפון על החדר
  • עד כמה הצוות חביב בזמן התדרוך? עד כמה נעשתה התאמה להרכב המשתתפים, לדוגמא הנגשת התדריך לילדים. 

חווית שירות טובה עוטפת את כל החוויה בכללותה – אל תתפשרו עליה! כעת, גם אתם יודעים איך לדרג את חדר הבריחה הבא שתבקרו בו!

"האם כדאי לבחור חדר על פי הדירוג בלבד?"

באופן כללי, מדובר על כלי נפלא שבאמצעותו אתם יכולים לבסס את הבחירה שלכם. עם זאת, חשוב לזכור כי כל שחקן מגיע עם ציפיות שונות לחדר הבריחה. כל עוד הציפיות מומשו, הרי שהדירוג שיינתן על ידי אותו שחקן ספציפי יהיה גבוה. ולא? הדירוג יהיה בהתאם. לא ניתן לשלול גם מקרים בהם ישנם דירוגים נמוכים השתולים על ידי בעלי אינטרס מסוימים. לכן, רגע לפני שאתם סוגרים חדר בריחה, בדקו מספר המלצות ודירוגים ואל תבססו את בחירתכם על פי דירוג בודד. 

תגובות

Call Now

}