אז איך חוגגים לילדים את יום ההולדת?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / אז איך חוגגים לילדים את יום ההולדת?

כנראה שאם היו חוגגים את יום ההולדת יותר מפעם אחת בשנה, לא היה לכם כל כך דחוף להשקיע בחגיגות. יום הולדת הוא יום מיוחד – יום בו הפכתם הורים לילדים מקסימים שהכניסו לחייכם כמויות אדירות של שמחה ואושר! ואתם? כל מה שאתם רוצים הוא לתכנן להם יום הולדת בלתי נשכח – כזה שישמח אותם ויעטוף אותם בהתרגשות.

אנחנו ב"מסתורי" חוגגים יחד אתכם את החגיגה המאושרת עם הפעלת יום הולדת לילדים! חוגגים פעם אחת בשנה? חוגגים עד הסוף!

אז מה הופך חגיגת יום הולדת לבלתי נשכחת?

  • פעילות חברתית ומגבשת
  • אטרקציה מיוחדת שהילדים לא מכירים
  • פעילות שבה הילדים שותפים מלאים
  • יום הולדת שונה מכל ימי ההולדת האחרים שנחגגו

למה שתארגנו את יום הולדת כשגם אתם יכולים להיות אורחים?

אין עוד אירוע חשוב יותר להיות בו נוכחים מאשר יום ההולדת של ילדיכם! המון הורים מעידים כי בתוך כל ההכנות והארגונים, הם שוכחים ליהנות. אנחנו מאפשרים לכם שלא להטריד את עצמכם בדבר – אנחנו דואגים לכל הנדרש לטובת חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת! הדבר היחיד שאתם תצטרכו להביא אתכם? שמחה בלב, המון מצב רוח ועוגה חגיגית לטקס העוגה שיערך בשיאו של יום ההולדת.

אז איך נראית אצלנו חגיגת יום הולדת?

אנחנו מחלקים את החגיגה לכמה חלקים שונים – כך שהאפקט המיוחד יבנה בהדרגה. תחילה, יתכנסו כל החברים וילדיכם הנרגש באולם יום ההולדת. אנחנו לא יודעים מה אתם זוכרים מילדותכם, אך כשאנחנו מדברים על אולם יום הולדת – אנחנו מתכוונים לזה. מתחם החגיגה אצלנו זוהר בחושך, כאשר ניתן לשלוט על המוסיקה המתנגנת בו באמצעות טאבלט.

לפני שאתם תגיעו, נדאג לקשט את האולם כך שהוא יהיה הכי חגיגי שיכול להיות! הפעלת יום הולדת לילדים כוללת לא רק את ההפעלה, אלא את כל המסביב! בלונים ומפות צבעוניות יעניקו את הטון העיצובי הנדרש, והכל בשיתוף פעולה מלא אתכם: אתם תנחו אותנו לגבי הצבעים ודגשים מיוחדים שיש לכם!

ומה לגבי כיבוד לכל הילדים?

יש כזה דבר יום הולדת ללא כיבוד? בוודאי שלא! כשאתם חוגגים הפעלת יום הולדת לילדים איתנו ב"מסתורי", אתם לא צריכים לדאוג לדבר! אנחנו נדאג לפיצות, שתיה קרה וחמה ולחטיפים האהובים ביותר על הילדים! חשוב לנו לארח אתכם, את החברים של ילדיכם ובעיקר את ילד החגיגה – באירוח מרשים, נדיב וסופר-חגיגי! 

הפעלות שונות במתחם "מסתורי" לבחירתכם!

אז איך חוגגים את יום ההולדת? אתם מחליטים! במתחם שלנו מוצעות מספר פעילויות, כאשר המוכרת והמבוקשת ביותר היא חדר הבריחה ליום הולדת. פעילות זו מתאימה לימי הולדת בוטיק, אך גם לחגיגות בנוכחות כל החברים מהכיתה. מעבר לכך, ישנו לנו פעילויות יום הולדת ייחודיות, המבוססות על עולמות תוכן שונים:

  • נינג'ה
  • אבירים ונסיכות
  • הישרדות
  • גיבורי על
  • מסיבת פיג'מות
  • מסיבת פול מון ועוד…

יום הולדת נינג'ה – איך החגיגה נראית בפועל?

יום ההולדת יתחיל בקבלת הפנים בחלל האירוח המרכזי. לאחר מכן, נעבור להפעלה: "נינג'ה" הפכה לאחת התכניות האהובות ביותר בישראל בשנים האחרונות. ילדים רבים נחשפו למכונה המופלאה שנקראת גוף האדם, ומה אפשר לעשות באמצעותה ובאמצעות כוח הרצון. החגיגה תבוסס על מכשולים ואתגרים, אותם יצטרכו לצלוח הילדים המשתתפים. יום ההולדת נינג'ה מתאים לבנים ולבנות, ובשיאו: טקס העוגה המרגש!

אנו ממליצים לשריין איתנו את תאריך יום ההולדת והפעילות מבעוד מועד! כך, נוכל להיערך על הצד הטוב ביותר ולתכנן לילד הנרגש שלכם יום הולדת מהאגדות! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

תגובות

Call Now

}