חדר בריחה – איך תזהו חדר בריחה טוב?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / חדר בריחה – איך תזהו חדר בריחה טוב?

בישראל יש כל כך הרבה חדרי בריחה ככה שלפעמים אנחנו יכולים למצוא את עצמנו הולכים קצת לאיבוד. חדרי הבריחה נבדלים אחד מהשני בגודל שלהם, בסיפור שעומד מאחוריהם, בחידות שאנחנו אמורים לפתור, באביזרים השונים שנמצאים בתוך חדר הבריחה, במוזיקה, בעיצוב ובגילאים שלהם הם מותאמים. חדר בריחה – איך תזהו חדר בריחה טוב?  ובכן, יש כמה קריטריונים שיכולים לסייע לכם לבחור את חדר הבריחה הבא שלכם.

פה לאוזן

המלצות תמיד עובדות. גם בנושא של חדר בריחה. כשמישהו מספר לכם משהו חיובי על חוויה שהוא חווה, זה אוטומטית יוצר אצלכם בראש משהו חיובי ואתם גם רוצים לנסות את זה, ככה זה עובד. אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור חדר בריחה היא דרך המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם. דברו עם קרובי משפחה, חברים, שכנים או קולגות לעבודה ונסו לקבל המלצות או דיס- המלצות. אנשים שחוו את החוויה, היו בחדר בריחה מסוים ונהנו, כנראה שיש סיכוי גדול שגם אתם תיהנו מהחוויה בדיוק באותו חדר בריחה.

קבוצות בפייסבוק

היום יש כל מיני קבוצות בפייסבוק שמתחברים אליהם אנשים שחובבים חדר בריחה. בקבוצות הללו יש כל מיני המלצות לחדרי בריחה איכותיים וברמה גבוהה. בדרך כלל מדובר בקהילות שהן מאוד תומכות ועוזרות, לכן כדאי להיעזר בהן ולקבל המלצות ממנוסים.

אתרי אינטרנט

ניתן להיכנס לכל מיני אתרים שבהם הגולשים מדרגים את החוויה שלהם בחדרי בריחה הפזורים ברחבי הארץ, ככה אתם יכולים לדעת איפה כל חדר בריחה ממוקם בדירוג שלו ביחס לחדרי בריחה אחרים בארץ. הדירוגים נעשים לפי קריטריונים ולכן זה מאוד נגיש ונוח להסקת מסקנות.

התאמת החדר לצרכים שלכם

ובכן, מה שטוב בשביל קבוצה אחת, לא תמיד יהיה טוב לקבוצה אחרת. כשאתם בוחרים חדר בריחה שהוא טוב, הכוונה גם שהוא יהיה מוצלח מבחינת ההתאמה שלו לצרכים שלכם. כאן אנחנו צריכים לקחת בחשבון נתונים כמו גודל הקבוצה וגיל המשתתפים. אם למשל מדובר בקבוצה של בוגרים, כדאי כמובן לבחור בחדר בריחה עם חידות מאתגרות שלא יהיו קלות מדי לפתרון. לעומת זאת, אם יש ילדים שמגיעים, חשוב להתאים את חדר הבריחה גם לגיל של הילדים כדי שהם יוכלו להרגיש שהם חלק מהחוויה ולא סתם נמצאים שם בלי כל מטרה.

ז‘אנר

יש כל מיני סוגים של חדרי בריחה מכל מיני ז‘אנרים ולכן כדאי קצת להכיר את מה שעומד מאחורי הסיפורים ולבחור חדר בריחה בנושא שאתם מתחברים אליו ולא עלילה שלא מעניינת אתכם.

רוצים לשמוע עוד מידע על חדרי בריחה שיתאמו בדיוק לצרכים שלכם? אנחנו במיסתורי נשמח לסייע לכם לבחור את החדר שהכי מתאים לכם ולחברי הקבוצה שלכם מבין 3 חדרי בריחה מהמושקעים שנראו בארץ. אז אם גם אתם מחפשים אסקייפ רום במרכז, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לפנות אלינו דרך האתר או לאחד מהמספרים הבאים: 054-4248855, 072-3942917 ונשמח לתת לכם מענה לכל השאלות ולסייע לכם לבחור את הפעילות שהכי מתאימה לצרכים שלכם לפי גודל הקבוצה, האירוע, המטרה, התקציב שלכם ועוד… אתם מוזמנים גם לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות בפייסבוק ובאינסטגרם. ניתן גם לשלוח מייל לכתובת info@mistory.co.il. חדרי הבריחה ממוקמים ברחוב משה לוי 9 בראשון לציון.

תגובות

Call Now

}