לצאת מהשגרה עם חגיגת קריוקי!

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / לצאת מהשגרה עם חגיגת קריוקי!

לא משנה אם אתם אוהבים פופ, ג'אז, רוק, אר אנד בי או מוסיקה ים תיכונית. מה שכן משנה הוא העובדה כי מוסיקה היא קונצנזוס! המוסיקה מרחיבה את הלב, בונה גשרים מאחד לשני ובעיקר – משמחת. רוב הזמן אתם מאזינים לה, אך לעתים – אתם יכולים להצטרף אליה! ברוכים הבאים אל "מסתורי" – מתחם של חדרי קריוקי וחדרי בריחה בעיר ראשון לציון!

השגרה מבורכת, אך גם אתם יודעים כי האופי שלה יכול מעט להקשות, קצת להתיש ובעיקר לעורר בכם את הצורך לשבור אתה! אנו מזמינים אתכם אלינו – עם החברים הטובים, בני המשפחה או העובדים שלכם לערב מוסיקלי שכולו כייף!

אם כבר לזייף, למה לא ביחד?

אז לא, בכדי ליהנות מחדר קריוקי אתם לא צריכים להיות זמרים מדופלמים. לשירה ולמוסיקה יש כוח אדיר: לשחרר מתחים ולחצים, לעורר בכם שמחה והתרגשות ולקרב לבבות. אנחנו ב"מסתורי" מזמינים אתכם לחוויה מלודית במיוחד, שלא מעוצבת אך ורק על ידי המוסיקה. השקענו רבות בעיצוב חדרי הקריוקי בראשל"צ, זאת מתוך אמונה כי חדר הקריוקי הוא הבמה שלכם! מה דעתכם על חדר בריחה עם מערכת סאונד מדהימה, מערכת תאורה נדירה ומקרן ענק שילווה את הנאמבר שלכם?

ערב צוות מגבש – חגיגת קריוקי בלתי נשכחת!

אין עוד דרך טובה יותר מאשר שירה משותפת בכדי לגבש את העובדים שלכם! אתם יכולים לעבוד יחד 10 שעות ביום, אך בעת שאתם שרים יחד שעתיים – אתם מתקרבים יותר, לומדים זה את זה והופכים חברים. עבור המון בעלי עסקים, האירוע העסקי החשוב ביותר הוא אירוע הגיבוש. ולכן, אנו עוטפים את אירועי הגיבוש ואת כל האירועים האחרים בכל הנדרש בכדי שהם יוכתרו כהצלחה מסחררת:

  • בחירת שירים מתוך IPAD
  • עמדת שתייה חמה ללא תשלום נוסף!
  • מסכי הקרנה גדולים שמוסיפים לחוויה
  • עיצוב חדר הקריוקי בצבעים שאתם בוחרים
  • הזמנה דיגיטלית שתשגרו ל"להקת הליווי" שלכם

כמה עולה חדר קריוקי במיסתורי?

אנו מאמינים בכוחה של המוסיקה, ולכן היה חשוב לנו לא רק להציע את החוויה, אלא גם להציע אותה במחירים נגשים ומתאימים לכל כיס. המחירון המלא שלנו מוצג באתר, אך נשמח לשתף אתכם גם כאן במחירון הבסיסי:

  • יום הולדת עם 10 משתתפים – כ-65 שקלים למשתתף לשעתיים
  • אירוע גיבוש עם 15 משתתפים – כ-50 שקלים למשתתף לשעתיים
  • מסיבת רווקות עם 20 משתתפות – כ-45 שקלים למשתתפת לשעתיים

האם ניתן להאריך את זמן השהות בחדר?

בטח! ככל שתשירו יותר, כך אנחנו נשמח אתכם יותר! הבקשה להאריך את השהות בחדר הקריוקי משמחת אותנו, ומשקפת לנו עד כמה אתם נהנים ושמחים יחד. ניתן להוסיף עוד שעה בתוספת תשלום. אתם מוזמנים להציץ במחירון שלנו ולראות את התוספות הנדרשות בעבור כל הרכב של משתתפים.

טיפ מאיתנו: הכינו נאמבר כבר בבית

אמנם חלק מהכייף הוא לבחור יחד שירים בזמן אמת. עם זאת, אנו ממליצים לכם לחשוב על לפחות שיר אחד שתרצו לשיר בחדר הקריוקי. כך, תוכלו לעשות עליו חזרה קצרה, מה שיאפשר לכם לתת נאמבר בלתי נשכח בפני החברים, המשפחה או הקולגות לעבודה. לכל אדם יש את השיר שלו – זה שנוגע בו, מרגש אותו וזה שהוא היה שמח לשיר אותו. מהו השיר שלכם? 

לשיר במקלחת זה נחמד, אבל לשיר בחדר קריוקי מעוצב? נחמד אפילו יותר! אנו חוגגים אתכם את האירועים המרגשים ביותר – הפרטיים והעסקיים! נשמח להציע לכם ד

תגובות

Call Now

}