מסיבת שחרור, כי ככה יוצאים לאזרחות!

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / מסיבת שחרור, כי ככה יוצאים לאזרחות!

אחרי שירות צבאי משמעותי, גם אתם גזרתם את החוגר ויצאתם לאזרחות! בעוד בנות משתחררות מצה"ל כעבור שנתיים, הבנים משרתים כמעט שלוש שנים במסגרת הצבאית. אחרי שנתתם לא מעט למדינה ולאזרחיה, גם אתם ראויים לקבל! מסיבת השחרור היא ככל הנראה המסיבה המרגשת ביותר שתחגגו בחייכם (לפחות עד לשלב זה), כאשר היא מסמלת את סיומו של פרק משמעותי שבבסיסו התנדבות למדינה.

 

מסיבות השחרור הן מסיבות שמחות ומפוארות, אליהן מוזמנים החברים הטובים – מהבית והמצבא, כמו גם בני המשפחה. איתנו, ב"מסתורי", מסיבת השחרור שלכם לא תהיה עוד מסיבה קונבנציונאלית, אנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו במתחם שלנו בראשון לציון, מסיבת שחרור בלתי נשכחת! רגע לפני הציאה לאזרחות – חוגגים!

 

"באיזה שלב כדאי להתחיל לתכנן את מסיבת השחרור?"

שאלה מצוינת! עם קליטתכם לצה"ל, אתם כבר יודעים מה יהיה תאריך השחרור שלכם. מאחר ואתם מודעים לתאריך, הרי שתוכלו לתכנן את המסיבה גם זמן רב לפני השחרור. אמנם אינכם צריכים לתכנן אותה כשנה מראש, אך חודש מראש בהחלט יהיה פרק זמן נכון להתחיל ולתכנן את המסיבה החשובה בחייכם. מדוע?

 

  • יש לסגור איתנו תאריך (בכל זאת, אנו רוצים לשמור לכם את המתחם).
  • לאפשר למוזמנים שלכם לשריין את התאריך.
  • למנוע מצב של כפילות חגיגות (עם חברים אחרים שמשתחררים).

תכנון מוקדם של מסיבת השחרור שלכם עם "מסתורי", יחסוך לכם המון לחצים ומתחים, ובעיקר יאפשר לכם ליהנות! אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, וזמינים לכם לכל שאלה, התייעצות או הכוונה. במידה ותרצו, נוכל לחלוק אתכם טיפים מעולים לארגון מושלם למסיבת השחרור שלכם.

 

מסיבת שחרור – מדוע חשוב בכלל לחגוג אותה?

כשם שאתם חוגגים את חגי ישראל ואת יום ההולדת שלכם, כך גם ראוי לחגוג את השחרור! בתרבות הישראלית, הגיוס לצבא נחשב לאחת הנקודות המרגשות והמשמעותיות ביותר בחייו של אדם בוגר ואזרח ישראלי. אחרי פרק זמן לא מבוטל בו תרמתם מזמנכם ומהאיכויות שלכם למדינה, מגיע לכם לחגוג. מיותר לציין כי שירות צבאי מגלם בתוכו לא מעט אתגרים והתמודדויות, כך שהרגע בו אתם גוזרים את החוגר הוא אכן סיבה למסיבה.

 

אנחנו ב"מסתורי" מיומנים בארגון של מסיבות שחרור, ונשמח לארח גם אתכם ואת היקרים לכם מכל במסיבה בלתי נשכחת! בשונה מחגים וימי הולדת שמגיעים במחזוריות קבועה אחת לשנה, מסיבת השחרור היא מסיבה שאפשר לחגוג אותה פעם אחת בחיים – במעמד השחרור. הרכיבו לעצמכם רשימת מוזמנים של האנשים האהובים עליכם ביותר, ובואו לחגוג את היציאה שלכם לאזרחות המסקרנת, המבטיחה והחופשית!

 

אז מה יהיה השיר הראשון שתשירו בתור אזרחים?

ב"מסתורי" תוכלו לחגוג את השחרור במסיבת קריוקי מלודית, צבעונית וסופר שמחה! המוסיקה מלכדת ומחברת בין לבבות. אתם, החברים ובני המשפחה, תוכלו לשיר את האהבה הגדולה שלכם, את הברכות והאיחולים את השמחה שבלב בעקבות השחרור מהצבא. מסיבת קריוקי תמיד מצליחה, פשוט מאחר ולמוסיקה מעמד על זמני, תוך שהיא קונצנזוס – אין מישהו שלא אוהב אותה. טיפ מאיתנו? החלו לחשוב כבר על שירים שתרצו לשיר במסיבה המרגשת…

 

בא לכם לחגוג בדרך מסתורית יותר? חדר בריחה!

אם אתם מעדיפים להאזין למוסיקה ופחות לשיר, תוכלו לחגוג את השחרור בחדר בריחה! מסיבת השחרור שלכם יכולה להיות עטופה בגוונים של חידות ורמזים, עולם דמיוני שבו נדרשת הבנה של המציאות, ועבודת צוות משותפת לצד הובלה עצמאית של מהלכים על ידי כל שחקן. במתחם שלנו שלושה חדרי בריחה שונים, ונוכל להמליץ לכם על החדר המתאים ביותר בהתאם לעלילה החביבה עליכם.

 

אנו מצדיעים לכם! לתיאום מסיבת השחרור שלכם, דברו איתנו עוד היום!

תגובות

Call Now

}