אז מי אתם אבירי השולחן העגול?

דף הבית / בלוג חדרי בריחה / אז מי אתם אבירי השולחן העגול?

אחת השאלות שיותר שואלים אותנו, היא על פי אילו פרמטרים בוחרים חדר. והתשובה שלנו? בעיקר על פי העלילה! מה שהופך את חדרי הבריחה למה שהם (בין היתר), הוא היכולת לעזוב את העולם שבחוץ – השגרה, ולהיכנס למשך 60 דקות לעולם דמיוני ופנטזיה. עלילת החדר תשפיע באופן ישיר על הרמזים, החידות שתפתרו וכמובן שעל התפאורה.

ב"מסתורי" אנחנו מפעילים שלושה חדרי בריחה שונים, כאשר כל אחד מאופיין בעלילה אחרת לגמרי. שאלו את עצמכם איזה עולם תוכן מרגש אתכם ולאילו נעליים אתם הייתם רוצים להיכנס. אחד מהחדרים המפורסמים שלנו הוא חדר "אבירי השולחן העגול". אז מה מחכה לכם בחדר זה?

אז מי אתם אבירי השולחן העגול?

אנחנו יכולים לספר על עצמנו לא מעט, אך יש כאלו שעושים את זה בשבילנו: העיתון ידיעות אחרונות, הכתיר את חדר הבריחה "אבירי השולחן העגול" לאחד מ-10 חדרי הבריחה המומלצים ביותר בישראל! כידוע, בישראל ישנם מאות חדרים, כך שאתם יכולים להבין בעצמכם מהי החשיבות של המלצה שכזו, ועד כמה החדר עתיד לספק לכם שעה של אתגר, כייף והמון הנאה. 

קצת על העלילה: עם הכניסה לחדר, אתם נכנסים אל הטירה המפורסמת של המלך ארתור – קמלוט. לצערכם או לשמחתכם, ארתור יצא לשליחות חשובה, ויש מי שמנצל את היעדרותו: מורדרד. הוא זה שינסה לגנוב את החרב הקסומה. המשימה שלכם, לא טעיתם: לעצור אותו! אנו מזכירים לכם, יש לכם רק 60 דקות לנצח את מורדרד. מה שהופך את החדר למיוחד כל כך הוא התפאורה המושקעת, שתאפשר לכם להיכנס לעולם מדומיין ולשכוח מזה שמחכה בחוץ. 

האם החדר מתאים לדרגת קושי קלה?

בטח! אחד היתרונות הבולטים אצלנו ב"מסתורי", הוא היכולת שלנו להתאים את רמת החדר אליכם – באופן אייש! החדרים שלנו מתאימים לשחקנים מתחילים, כאלו ששיחקו במספר חדרים וגם כאלו שנחשבים ל"מאסטרים" בחדרי בריחה. 

האם החדר מתאים למשפחות עם ילדים?

כן! מדובר על אחד החדרים האהובים ביותר על הקהל הילדים, כך שאם אתם זוג הורים שרוצים לכייף עם הילדים – זהו החדר בשבילכם. ישנם ילדים שמתחברים מאד לעולמות תוכן של טירות ושל חרבות (בעיקר בנים), כך שזהו חדר שיספק להם תחושה כאילו והם אכן חלק מאגדה קסומה. 

האם חדר אבירי השולחן העגול מתאים לחגיגת יום הולדת?

נכון. אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת לילדיכם בחדר בריחה, נמליץ בהחלט על החדר הזה. ניתן לחגוג אצלנו במתחם "מסתורי" יום הולדת בשני פורמטים שונים:

  • יום הולדת בוטיק עד 10 משתתפים
  • יום הולדת עם כל הכיתה!

כל עוד הילד ירצה לחגוג עם מעגל חברים מצומצם, יוכלו כולם לשחק באותו החדר – אבירי השולחן העגול. החדר מתאים למשחק של עד 10 משתתפים, זאת מאחר ויש בו מספיק רמזים וחידות שיספיקו לכולם. עם זאת, במידה וישנו צפי לכמות גדולה יותר של ילדים, נמליץ על פורמט משחק שונה: חלוקת הילדים לשלוש קבוצות, כאשר כל קבוצה תשחק בחדר אחר.

כמה עולה משחק בחדר אבירי השולחן העגול?

המחירון שלנו שקוף לכם באתר – כך שאתם יכולים לראות כמה עולים המשחקים שלנו בהתאם למספר המשתתפים. אנו מציעים מחירון הוגן, כזה שמתומחר בצורה כזו שמאפשרת לכם ליהנות ממחיר נוח יותר ככל שישנם יותר משתתפים. לדוגמא: משחק לזוג שחקנים יעלה כ-260 שקלים (130 שקלים למשתתף). עם זאת, אם אתם מגיעים לשחק בהרכב של 8 שחקנים לדוגמא, העלות הינה כ-100 שקלם למשתתף.

אנו מציעים גם חבילות לימי הולדת, ימי גיבוש ואירועים נוספים. פנו אלינו לפרטים נוספים!

תגובות

Call Now

}