חדר בריחה לזוג

חדר בריחה לזוג מיסתורי

אז כולם יודעים שהבילוי המועדף על זוגות זה בתי קפה ומסעדות ובעצם כל מה שקשור באוכל, הרי אוכל תמיד מחבר בין אנשים ומשמח, אבל לפעמים השגרה וסתם יציאה באנאלית קצת מעייפים לכן כדאי לגוון ולהוסיף עוד משהו קליל ושונה ולתבל את היציאות כמו למשל חדר בריחה לזוגות, (מה שגם יכול להיות נושא שיחה מעולה בזמן הארוחה שאחרי…).

 

אז רגע לפני המסעדה אתם מוזמנים לקפוץ אלינו לחדר בריחה לזוג מיסתורי חדרי בריחה בראשון לציון – אנחנו ממוקמים במערב ראשון בין הסינמה סיטי לקניון הזהב, מיקום מעולה בו נמצאות המסעדות הכי טובות באיזור ובשפע, אל דאגה אנחנו נכבד אתכם בשתייה קרה ונשנושים שיפתחו לכם את התיאבון עד שתגיעו למסעדה.

 

מסתורי רוצה לקבל שליש גן עדן ומחליטה לעזור לכם לתחזק את הזוגיות! אנחנו מציעים חוויה שונה ומאתגרת באמצעות חדר בריחה זוגי באתר מיסתורי שתהפוך אתכם לרומיאו ויוליה המודרניים ועל הדרך נגלה לכם עד כמה את מכירים את בן או בת הזוג שלכם במצבי לחץ ואתגר.

 

צלצלו 054-4248855 והזמינו עכשיו חדר בריחה זוגי!

 

חדר בריחה זוגי באתר מיסתורי

דף הבית / חדר בריחה לזוג

נתחיל מזה שזוגיות טובה נמדדת בתקשורת טובה, כימיה בין בני הזוג ודברים משותפים בין בני הזוג, אך זוגיות מעולה לא רק שיש בה הרבה משותף היא גם מכילה את השונה, מבינה אותו – ובמיוחד היא נבנית ע"י קשיים והתגברות עליהם.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה – מיסתורי מציעה לכם חדרי בריחה מומלצים לזוג – אצלנו תמצאו חדר בריחה זוגי מדהים שיאתגר אתכם ויאפשר לכם ליצור חיבור טוב גם בקשיים ובאתגרים ולהתגבר עליהם יחד.

מחפשים חדרי בריחה מומלצים לזוגות?

חדר בריחה "טורפדו"– הוא חדר בריחה לזוג היחיד מבין 3 חדרי הבריחה שלנו- עלילת החדר: אתם מהגרים נמלטים הכלואים בבטן ספינת מלחמה, יש לכם 60 דקות לברוח לפני שהאונייה תגיע אל החוף ותחזיר אתכם אל גורלכם המר ממנו ניסיתם לברוח, ואם חשבתם שזו הצרה הכי גדולה שלכם… מצפות לכם הפתעות בדרך.

כדי להצליח לפתור את החידות בחדר בריחה לזוג עליכם:

  • לשתף פעולה ולהעלות יחד רעיונות לפתירת החידות
  • להבין את צורת החשיבה של האחר
  • למצוא שפה משותפת ולתקשר

מובטחת לכם חוויה שונה ומאתגרת עם אוירה מיוחדת שתעזור לכם להכניס עניין לזוגיות.

ואם סיימתם את החדר בהצלחה ונהניתם, נשמח לארח אתכם לדאבל דייט עם חברים נוספים בחדרי הבריחה האחרים שלנו.

רוצים להגיע אלינו לחדר בריחה זוגי? צרו קשר ב 054-4248855, מבטיחים שיהיה שמח!

חדר בריחה זוגי