חדר בריחה ל10 אנשים

אתם מחפשים דרך מגוונת ויצירתית לחגוג ארוע ל10 אנשים? ערב גיבוש לצוות שיצור מפגש פחות פורמלי ויאפשר לכם להכיר את הקולגות או העובדים שלכם מזוית שונה? גם אם אתם מחפשים בילוי חדש עם המשפחה המורחבת, או חגיגת יומולדת לאחד/ת מחבריכם ואתם לא רוצים לוותר על אף אחד- חדר בריחה ל 10 אנשים של מסתורי היא החוויה המושלמת עבורכם בשביל ערב גיבוש מהנה ומיוחד שמתאים בדיוק בשבילכם!

ולמה דווקא אצלנו? ראשית חדרי הבריחה שלנו ידועים באיכותם ונחשבים לטובים בארץ. חדרי בריחה ל 10 אנשים המאובזרים בציוד החדיש והמתקדם ביותר, החידות מאתגרות ומיוחדות, המדריכים שלנו מנוסים, שרותיים ואדיבים ויהפכו את החוויה שלכם לייחודית.

החדרים שלנו  מעוצבים ברמה הטובה ביותר כך שכל פרט ופרט נבנה בקפידה, הושקעה מחשבה רבה בתפאורה, בסאונד ובחידות שאותן תצטרכו לפתור יחד כצוות תוך שיתוף פעולה וחשיבה מחוץ לקופסא.

בנוסף, לחדרי הבריחה שלנו –אבירים וטורפדו תוכלו להכנס כולכם יחד לאותו החדר! חדרי בריחה ל 10 אנשים, מרווחים ומלאי אתגר כך שכל אחד ימצא בחדר את החידה או המשימה שמתאימה לו וביחד תוכלו לפצח את החדר ולצאת מגובשים מאי פעם.

 

בטורפדו, חדר בריחה ל 10 אנשים, תצטרכו לטכס יחד עצה כיצד לברוח מהספינה שאליה נקלעתם טרם תטבעו, ולהתגבר יחד על  האתגרים שיעמדו בפניכם לאורך העלילה, כך שכל שחקן בחדר יעזור וכל  מח  נוסף בחדר יוכל להציל אתכם בתושייתו.

באבירי השולחן העגול מרחפת סכנה ועליכם להציל את הממלכה בזמן מוגבל ביותר, כך שעל מנת להשתלט על הטירה בזמן כל אחד ואחד בקבוצה יצטרך לתת יד למען המשימה הקבוצתית, וככל  שיותר מוחות בפעולה –כך סיכויי ההצלחה גוברים!

אז אם אתם רוצים לרענן קצת את התאים האפורים ולהזיז גלגלים במח באמצעות חוויה מהנה עם האנשים שאתם הכי אוהבים, צרו קשר עוד היום עם מסתורי חדרי בריחה. אנחנו כבר נדאג לאירוח מושלם אצלינו במתחם המדהים ביופיו, עם פינוקים ונשנושים, מוזיקה והמון אדרנלין וחיוכים!

להזמנת משחק חייגו עכשו : 054-4248855

חוגגים אירוע?
רוצים להפתיע?

מומלץ לעדכן אותנו בעת ההזמנה ונדאג לקבלת פנים שמחה במיוחד

Call Now

}