חדר בריחה קשה

מתי בפעם האחרונה עשיתם משהו שבאמת הזיז לכם את הגלגלים במח ,וגרם לכם לחשוב מחוץ לקופסא?

אם אתם מעוניינים באתגר מחשבתי וסיפוק אינטלקטואלי תוך כדי בילוי מהנה עם חבריכם או בני המשפחה שלכם, חדרי הבריחה שלנו  הם הפתרון האידיאלי! אתם מוזמנים להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלכם ובאמצעות שיתוף פעולה לפתור יחד חידות מקוריות במסגרת חדר בריחה מאתגר במיוחד.

קראו על מה זה חדר בריחה?

אם אתם מחפשים חדר בריחה קשה שירענן לכם את התאים האפורים – אצלנו במסתורי תמצאו את מבוקשכם. 3 חדרי בריחה עם 3 רמות קושי הניתנות להתאמה תוך כדי המשחק בהתאם לקצב ההתקדמות. רמה קלה, רמה בינונית ורמה מאתגרת במיוחד.

בנוסף, תוכלו לבחור את רמת הקושי המועדפת עליכם, ואנו נתאים את החדר במיוחד עבורכם.

חדרי בריחה קשים בראשון לציון

מחפשים חדרי בריחה בראשון לציון? במסתורי , מתחם חדרי בריחה מהגדולים והיפים בארץ, יש  שלושה חדרי בריחה קשים שתוכננו ועוצבו בקפידה תוך מחשבה רבה על כל ההיבטים, החל מתפאורה וסאונד שמכניסים לאווירה ועד עלילה שמסתעפת וחידות יצירתיות ומקוריות שלא נראו באף חדר בריחה קשה שכזה. בנוסף, תתקבלו עם חיוך ואוירה שמחה בקבלת פנים הכוללת שתייה חמה, קרה ונשנושים.

בחדר אבירי השולחן העגול תוכלו להציל את קמלוט בתושייתכם ובחכמה רבה של אבירים, לחילופין תוכלו לבחור בחדר בריחה קשה טורפדו שנחשב קשה במיוחד גם ברמה הבינונית שלו, תצטרכו  לתכנן ולהנדס את בריחתכם מאוניית המלחמה שתפסה אתכם. ובהודיני  תדרשו למצוא את דרכי המילוט מהכלא השמור ביותר  שרק אמנים מהוללים כמו הודיני מצליחים לברוח ממנו.

מתחם מסתורי ידוע בחדרי בריחה קשים במיוחד, החידות מעניינות, מקוריות מאוד ודורשות מחשבה מרובה. לא תמצאו חידות בנאליות של בזבוז זמן ואנרגיה. מיד כשתכנסו, תגלו חדר בריחה מאתגר, הסקרנות שלכם תתעורר ותניע אתכם באדרנלין מחידה לחידה עד שתצליחו לברוח.

חדר בריחה קשה הוא גם דרך מצוינת לפיתוח חשיבה יצירתית אצל ילדים, כך שאם אתם רוצים  לתת לילדים שלכם להתנסות בחוויה מהנה ובו בזמן גם חינוכית ומעודדת חשיבה מוזמנים להגיע לאחד מחדרי הבריחה שלנו ולבקש רמת ילדים. מבטיחים שהם גם ייהנו וגם יאותגרו.

אז לא משנה באיזה הרכב אתם מתכוונים להגיע וכמה ניסיון בחדרי בריחה יש לכם, אתם מוזמנים להגיע לשחק במסתורי ולהראות לנו כמה המח שלכם חריף בהתמודדות עם חדר בריחה מאתגר במיוחד!

לבדיקת חדרי בריחה פנויים

להזמנות חייגו: 054-4248855

חדר בריחה קשה

תגובות

Call Now

}